تکنیک های بازاریابی اینترنتی

تکنیک های بازاریابی اینترنتی

تکنیک های بازاریابی اینترنتی از ارکان اصلی کسب و کار اینترنتی است و شما با بازاریابی اینترنتی درکسب کارتان می توانید فروش های بسیار بالایی را تجربه کنید پس تکنیک های بازاریابی اینترنتی را یاد بگیرید تا بتوانید به سرعت و خیلی آسان فروش های زیادی را ایجاد کنید.

 

بازاریابی اینترنتی

  1. در اینترنت چگونه بازاریابی انجام دهیم؟
  2. در اینترنت چگونه بفروشیم؟
  3. آیا می‌توانم فروش های بالایی را تجربه کنم؟
  4. چگونه به سرعت محصولات را به فروش برسانیم؟
  5. چه تکنیک‌هایی باید برای بازاریابی اینترنتی به کار ببریم؟
  6. چگونه می توانم در اینترنت درآمد بسیار بالایی داشته باشم؟

 

اگر از تمام تکنیک های بازاریابی اینترنتی استفاده کنید می‌توانید فروش های بسیار بالایی را تجربه کنید.

چرا بازاریابی اینترنتی را یاد بگیریم؟

موضوع خیلی ساده است وب‌سایت اگر بازاریابی اینترنتی برای آن انجام ندهید مثل مغازه در یک کوچه بن بست است و نه تنها بازدید کننده ی  کمی دارید بلکه بسیار فروش پایین و درآمد پایینی خواهید داشت.

 

این را به خاطر بسپارید هر اقدامی که ما در اینترنت انجام می دهیم که کاربر را جذب و سپس به او بفروشیم این یک نوع اقدام بازاریابی است اما متاسفانه تعداد بسیار زیادی از افراد فقط به دلیل عدم آگاهی از تکنیکهای بازاریابی اینترنتی دست به اقداماتی می‌زنند که زمان و هزینه آنها را به هدر می دهد در حالی که با دانستن تکنیک های بازاریابی اینترنتی می‌توانند با زمان خیلی کمتر و هزینه‌های کمتر مشتریان بسیار زیادی ساخت که نه تنها خرید کنند بلکه جزء مشتریان وفادار باشند.

 

چرا باید از بازاریابی اینترنتی استفاده کنیم؟

خیلی واضح  است که تعداد بسیار زیادی از افرادی که به کسب و کار ما علاقه مند هستند همین الان در اینترنت در حال گشت و گذار هستند. این افراد اگر با کسب کار شما همراه باشند می‌توانند جزء مشتریان شما باشد حال تصور کنید همین افرادی که در حال جستجو و مشاهده ی مطالبی هستند که مستقیم به کسب و کار شما ارتباط دارد آیا شما تمایل ندارید محصولاتی که دارید را به آنها به بفروشید؟ خوب چگونه می خواهید بفروشید؟

 

اینجاست که ارزش بالای بازاریابی اینترنتی خود نمایی میکند و شما با پیاده سازی تکنیک های بازاریابی اینترنتی می توانید به سرعت آنها را جذب مشتری تبدیل کنید.

 

این را باید بپذیریم که بدون بازاریابی اینترنتی فروش زیاد نخواهد بود است.

 

ما با فروش می توانیم کسب و کارمان را توسعه دهیم که مستقیماً با بازاریابی اینترنتی ارتباط دارد و این را هم بدانید با بازاریابی اینترنتی فروش کم کم شروع می شود و می توانید به حجم بالای فروش برسید که بعد از مدتی فروش ها بسیار آسان و به سرعت انجام می‌گیرد.

 

  • اگر فروش خوبی ندارید!
  • اگر مشتریان زیادی ندارید!
  • نیازمند یادگیری تکنیک های بازاریابی اینترنتی هستند.

 

تکنیک های بازاریابی اینترنتی

خیلی اوقات هست که مشتریان به محصولات و خدمات ما نیاز دارند ما هم می‌خواهیم به آنها بفروشیم اینجا بسیاری از افراد فکر می‌کنند خیلی خوب حالا چون مشتری نیاز دارد خودش خرید انجام می دهد. شما فکر کنید در همین لحظه ای که شما انتظار دارید مشتری از شما خرید کند، رقیب شما به یک پیشنهاد ویژه به او ارائه کند یا در صدد ترغیب و تشویق او باشد تا خرید انجام دهد.

 

خیلی ساده شما مشتری را از دست می دهید اما اگر تکنیکهای بازاریابی اینترنتی را بدانید می‌توانید تشخیص دهید در چه زمانی و از چه کانالی می توانید او را به یک خریدار تبدیل کنید خیلی مهم است که شما یاد بگیرید با جامعه هدفتان ارتباط برقرار کنید و به آنها بفروشید این دقیقاً همان کاری است که موفق‌ترین کسب‌ و کار ها از آن استفاده می کنند.

 

بازاریابی اینترنتی اتوماتیک:

بازاریابی اینترنتی به واسطه ی قدرت مانور بسیار زیاد و اینکه ما می توانیم از ده‌ها ابزار استفاده کنیم دست ما را برای استفاده از استراتژی های بی نظیره بازاریابی در شرایط مختلف باز نگه می‌دارد بنابراین ما باید خیلی سریع و به بهترین نحو ممکن قسمت عظیمی از بازاریابی اینترنتی را به صورت اتوماتیک تنظیم کنیم.

 

 برای مثال اگر فردی ایمیلش را در صفحه فرود ما وارد کرد به صورت پیوسته چهار هفته  و با فاصله ی زمانی ۵ روز یکبار ایمیل آموزشی یا تبلیغات غیرمستقیم برای او ارسال بشود در هفته پنجم یک پیشنهاد رد نشدنی به او بدهیم.

 

بازاریابی اینترنتی و فروش سریع:

خیلی مشخص است که بدون بازاریابی فروش ها اندک و همان اندک هم خیلی سخت بدست می‌آید. بازاریابی به شیوه‌های دیگر مثل بازاریابی های سنتی هزینه‌بر و باعث اتلاف زمان می شوند.

 

اما بازاریابی اینترنتی واقعا بسیار هیجان انگیز و جذاب است به نحوی که اگر شما وارد آن شوید فقط از فروش هایی که انجام می دهید نه تنها کلی سود کسب می‌کنید بلکه خیلی هم لذت خواهید برد.

یاد بگیرید چه پیشنهاداتی و به صورت باید به مخاطبان تان ارائه کنید تا آنها پیشنهاد شما را قبول و اقدام به خرید کنند، اینجاست که شما مزایای بی نظیری از بازاریابی اینترنتی دریافت می کنید که به شیوه‌های دیگر امکان پذیر نیست.

 

همراهان شما با یک خط اینترنت ساده و یک گوشی همه جا به شما دسترسی دارند و می توانید مطابق با شرایط بازاریابی های پرفروشی را انجام دهید.

 

پیشنهادات شگفت انگیز در بازاریابی اینترنتی

پیشنهادات ویژه فروش ها را حداقل ۵ یا ۶ برابر افزایش می‌دهد و روند تصمیم‌گیری را تسریع می دهد.

 

فرض کنید تعداد ۲ هزار مخاطب همراه شما هستند، اگر همین جوری دست روی دست بگذارید و منتظر باشید خرید انجام دهند با توجه به اینکه عملکرد ذهن افراد به این صورت است که کارها مخصوصا خریدها را به عقب می‌اندازند ممکن است خرید محصولات شما را هم عقب بیندازند.

اگر مخاطبان شما پیشنهادات ویژه ای از طرف شما دریافت کنند بسیار ترغیب می‌شوند و بسیار هم تشویق می شوند که به سرعت اقدام به خرید انجام دهند در دوره آنلاین بازاریابی اینترنتی به خوبی یاد می گیرید با استفاده از تکنیک های بازاریابی اینترنتی پیوسته بفروشید و هیچ محدودیتی نداشته باشید.

 

تاثیر گذاری بسیار زیاد تکنیک های بازاریابی اینترنتی بر کسب و کار

کسب و کارهای بسیار زیادی را برسی کردم و به ندرت مشاهده کردم همه ی آنها از تکنیک های بازاریابی بخوی استفاده کرده باشند و این نشان می دهد تعداد بسیار زیادی از کسب کارها بخوبی بازاریابی اینترنتی را پیاده سازی نکرده اند و همین امر باعث شده است از فروش کسب و کارشان گله مند باشند.

 

این کسب و کارها اگر از تکنیک های بازاریابی اینترنتی استفاده کنند می توانند فروششان را چندین برابر کنند و همین الان اگر شما در حال مطالعه این محصول بازاریابی اینترنتی هستید بسیاری از کسب و کارها همین تکنیک ها را پیاده سازی کرده اند و از فروش بالا بهره مند هستند و تعداد بسیار بسیار بیشتر دیگری از کسب و کارها از میزان فروششان گله مند هستند و جالب اینکه هیچ اقدامی هم انجام نمی دهند.

 

نیازمندی های سایت در بازاریابی اینترنتی

سایت باید یک بازاریابی اثبات شده و اتوماتیک باشد، بسیاری از افراد قبل از خرید به صفحه ی درباره ما و تماس با ما مراجعه می‌کنند این جا اگر این صفحات به خوبی طراحی نشده باشند قطعا بسیاری از فروش ها از دست خواهد رفت.

دوست عزیز هر کاری که ما انجام می‌دهیم خودش یک نوع بازاریابی است، طراحی صفحه اصلی، صفحه محصول، تصاویر، ویدئوها، متن ها، نظرات و ارتباطات، صفحه درباره ما، تماس با ما، اطلاعات خرید، دکمه پرداخت و… هرکدام به نحوه ی به شکل خاص خودش تاثیری را روی مخاطبان قرار می‌دهد.

 

این تاثیرات همیشه دوبعد دارد یا تاثیرات مخربی است یا تاثیرات مثبتی است که مشتری را وادار به خرید می کند و تعداد بسیار زیادی حتی از بزرگترین و بهترین شرکت هایی که درآمد بالایی دارند به این موضوعات اشراف کامل ندارند و بسیاری از آنها را پیاده سازی نکردند و بسیاری هم پیاده سازی کرده اند و فروش های بسیار بالایی که دارند گواه کار با ارزشی است که برای بازاریابی اینترنتی انجام داده اند.

 

تبلیغات مستقیم تبلیغات غیر مستقیم

بسیاری از اوقات افراد فراموش می کنند چه فرصت های بزرگی و چه فرصت‌های پول سازی را دم دست دارند و آنها را به راحتی از دست می‌دهند بدون اینکه خودشان متوجه باشند.

 

اگر شما خودتان را تبلیغ ‌نکنید چه کسی شما را می شناسد؟

اگر توانایی هایتان، محصولات و خدماتتان را معرفی نکنید چه کسی از شما خرید می‌کند؟

ما در تمام لحظات فرصت‌های بسیار بی نظیری برای بازاریابی داریم، فرض کنید میخواهید اخبار خودتان را منتشر کنید یا یک فایل صوتی، ویدئو، کتاب الکترونیکی و… را تولید کنید.

 

بهترین فرصت در اینجا وجود دارد که شما لابه لای توضیحاتی که انجام میدهید به هر موضوعی که رسیدید و محصول مرتبط یا خدمات یا توانایی‌های مرتبطی داشتید برای خودتان به صورت مستقیم و غیرمستقیم تبلیغ کنید،

بازاریابی اینترنتی بحث بسیار گسترده ای است و با امکانات بسیار زیادی که در اختیار شما قرار می دهد می توانید بازاریابی های چالشی، احساسی، بی نظیر و پول سازی را انجام دهید که اول و آخر باعث رشد کسب و کارتان می شود و هم برند سازی است و هم پولسازی.

 

شبکه های اجتماعی در بازاریابی اینترنت

بازاریابی در شبکه های اجتماعی فرصت بسیار عالی و پولسازی است که به سرعت شما را به جامعه ای هدف تان می رساند و خیلی هم تبلیغات در آن ارزان است.

 

استفاده از شبکه ها ی مهم رایگان است، بزارید یک برنامه ی کوچک از شبکه‌های اجتماعی را با هم بررسی کنیم، مثلا کانال تلگرام

شنبه: آموزش کوتاه

یکشنبه: فایل صوتی

دوشنبه: کد تخفیف

سه‌شنبه: مقاله مهم سایت

چهارشنبه: کد تخفیف

پنجشنبه: عکس که نوشته انگیزشی روی آن باشد.

ملاحظه کردید که ما در یک هفته بسیار تنوع داشتیم و دو بار کد تخفیف به مخاطبان ارائه کردیم به شما اطمینان می دهیم همین دو بار فروش بسیار مناسبی برای تان ایجاد می کند.

 

شبکه هایی که مبتنی بر موبایل هستند خیلی حائز اهمیت هستند و به تعداد بسیار بیشتری نسبت به دیگر شبکه ها کاربران به آنها سر می‌زنند اینستاگرام و در ایران هم فعلا تلگرام بیشترین کاربرد را دارد یادتان باشد ایمیل  هم روی گوشی باز می شود.

 

و تعداد بسیار زیادی از کاربران توسط گوشی های موبایل از آن استفاده میکنند بنابراین می توانیم در بازاریابی اینترنتی ایمیل را جزء برنامه های موبایلی در نظر بگیریم.

 

بهینه سازی نرخ تبدیل سایت

به جرأت می‌گویم مهمترین مرحله بازاریابی است چون ترافیک آسان است نهایتاً پول پرداخت می کنید و ترافیک ایجاد می‌شود اما مهمترین مرحله نرخ تبدیل سایت است چگونه بازدید کننده را به مشتری تبدیل کنیم.

 

وقتی که ترافیک ایجاد شد تازه کار ما شروع می شود که باید به دنبال افزایش نرخ تبدیل سایت باشیم به خاطر بسپارید هرچند هم نرخ تبدیل سایت شما بالا باشد باز هم می‌توانید آن را افزایش دهید.

بهینه سازی نرخ تبدیل خیلی آسان است فقط کافی است تکنیک های آن را یاد بگیرید و پیاده سازی کنید .

 

روانشناسی بازاریابی

جالبه بدانید تعداد زیادی از تکنیک های بازاریابی اینترنتی به موارد تکراری رفتار مشتریان بر می‌گردد، مثلاً شما یک آموزش ویدئو تولید می کنید و افراد راترغیب و تشویق به مشاهده ادامه ویدئو می کنید و آنها را به وجد می آورید و آموزش شما دارای محتوای بسیار ارزشمندی است و زمانی که به مهمترین نکات آموزشی رسیدید ویدئو را قطع کنید.

 

به آنها بگویید برای مشاهده ادامه باید هزینه پرداخت کنند، یا خرید های احساسی کاربران که پس از خرید به دنبال مشخصات هستند تا بتوانند توسط مشخصات محصول خریداری شده را توجیه منطقی کنند.

 

و یک منطق برای توجیه خرید پیدا کنند، یا رفتارهای تکراری مخاطبان هنگام دیدن صفحات سایت که یک اسکرول می‌کنند نگاه کلی می اندازند اگر متقاعد شدند مطالعه می کنند و گر نه بلافاصله صفحه را ترک می‌کنند و اینها همه دلیل های بسیار محکمی هستند که می توانید از تخصص بازاریابی اینترنتی فروش های بسیار بالایی را تجربه کنید.

 

شما یک متخصص بازاریابی اینترنتی هستید

زمانی که شما تکنیک های بازاریابی اینترنتی را یاد می‌گیرید خودتان به یک متخصص بازاریابی اینترنتی تبدیل میشود و میتوانید در تمام لحظات و شرایط فروش های بسیار بالایی را داشته باشید.

 

اما اگر از دید متقابل به موضوع نگاه کنیم و شما تکنیک های بازاریابی اینترنتی را ندانید باعث اتلاف زمان و هزینه های بسیاری خواهد شد، چرا که شما فروش هایی که می توانستید با کمترین زمان و هزینه ایجاد کنید حالا باید کلی زمان صرف کنید و برای تبلیغات هزینه ی بالای را بپردازید.

 

یکی از پردرآمدترین و آسان ترین شغل های دنیا که در کمترین زمان شما را به یک ماشین پولساز تبدیل می‌کند بازاریابی اینترنتی است، با متخصص شدن در تکنیک های بازاریابی اینترنتی با یک اقدام ساده و اصولی می‌توانید فروشهای را داشته باشید که به شیوه‌های دیگر هرگز امکان پذیر نیست با شرکت در دوره بازاریابی اینترنتی تکنیکهای بازاریابی اینترنتی را یاد بگیرید و به یک متخصص بازاریابی تبدیل شوید.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا


اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید