فراهم سازی بستر مناسب برای بازاریابی

فراهم سازی بستر مناسب برای بازاریابی

فراهم سازی بستر مناسب برای بازاریابی ، بستر مناسب بازدهی تبلیغات را افزایش می دهد و آنجا که بستر مناسبی وجود داشته باشد بازاریابی و فروش آسان خواهد بود و اگر بستر مناسبی داشته باشید مطمئن باشید می توانید بازدهی زیادهی را ایجاد کنید و بسیاری از هزینه‌های شما به هدر نخواهد رفت.

 

برای فراهم سازی بستر مناسب برای بازاریابی باید خیلی دقت لازم را به خرج دهید

در این آموزش به شما یاد می دهم چگونه بستر مناسب را برای بازاریابی فراهم کنید قبل از اینکه برویم سراغ بستر مناسب این سوال را از خودتان بپرسید می خواهید در کجا بازاریابی را انجام دهید؟ آیا سایت هست؟ وبلاگ است؟ شبکه های اجتماعی است؟ و …

 

دقیقاً آن را مشخص کنید توصیه قطعی در این زمینه وجود ندارد بستگی به شرایط و بسته به استراتژی هایی که شما می‌خواهید دارد اما توصیه من قطعاً وب‌سایت است.

 

فراهم سازی بستر مناسب برای بازاریابی بستگی به حوزه‌ی فعالیت شما دارد

باز هم می‌گویم بستگی به شرایط مناسب تبلیغات شما دارد وقتی به سوال قبل کامل و واضح پاسخ دادید آنگاه میرویم سراغ بستر مناسب.

 

حالا مشخص کنید فراهم سازی بستر مناسب برای بازاریابی در حوزه‌ی شما چه چیزهایی نیاز دارد؟

به خودتان بگویید بستر من باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ ما فرض میکنیم بستر را سایت انتخاب کردید حالا باید:

 

 ورود، عضویت، سیستم کاربری، فرم های تماس، صفحه تماس با ما، صفحه درباره ما، فروشگاه و … تمام ویژگی ها و امکانات آن را مشخص کنید حتی اگر نمی‌توانید دقیق آن را مشخص کنید به سایت همسان با آن چیزی که می خواهید سر بزنید و امکانات و ویژگی های آن را بنویسید و خیلی دقت کنید بسیاری از این ویژگی ها و امکانات در پنل مدیریت است و شما آنها را نمی بینید بنابراین توصیه می‌کنم از یک مشاور و متخصص مربوطه حتما مشورت لازم را بگیرید.

 

 سوال سوم که خیلی مهم است مشخص کنید در نهایت رسالت و هدف این بستر چیست؟

 

در فراهم سازی بستر مناسب برای بازاریابی مشخص کرده اید چه اطلاعاتی نیاز داریذ؟

 مثلاً می خواهید فقط اطلاعات کاربران را بگیرید یا می خواهید بفروشید و … آنگاه براساس رسالت همه محتوا و ویژگی ها را در صفحات بچینید. مثلا اگر قرار است خرید انجام شود موارد مربوط به خرید را جلوی دست آنها باشد. سوال بعدی که خیلی به آن تاکید دارم این است که همه نیازها را پوشش دهید.

اگر پوشش نمی دهد  به فکر بهتر کردن آن باشید و تغییرات لازمه را در آن به وجود بیاورید.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا


اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید