بازاریابی با انتشار کتاب

بازاریابی با انتشار کتاب

بازاریابی با انتشار کتاب ، انتشار کتاب یکی از موثرترین راه های بازاریابی است که اعتبار علمی و جایگاهی در پی دارد و سبب ارتقاء در هر حوزه و کسب و کاری می شود برای انتشار کتاب و بازاریابی حتماً برنامه ویژه‌ای داشته باشید و من در این آموزش به شما می‌گویم باید چه کاری را انجام دهید همراه من باشید.

 

بازاریابی با انتشار کتاب به تخصص شما می‌افزاید

 انتشار کتاب ارزش و اعتبارتان را افزایش می دهد و از طرفی تبلیغات بسیار تاثیرگذاری است که شهرت و اعتبار و نام نیک همراه با تخصص برای تان خواهد داشت انتشار کتاب کاری بسیار آسان و راحت است و اگر در مورد آن سختگیرانه فکر کنید نمی‌توانید هیچ کار را انجام دهید.

 

بازاریابی با انتشار کتاب  را به دید کاری آسان بنگرید چون  اگر آن را آسان و راحت بپندارید آسان و راحت است.

 

بازاریابی با انتشار کتاببه اعتبار شما می‌افزاید

برای بازاریابی با انتشار کتاب در ابتدا لیستی از حوزه هایی که می‌توانید در آن‌ها کتاب بنویسید را مشخص کنید و یک مورد را از بین آنها مشخص کنید سپس این یک مورد که نام کتاب و موضوع اصلی ما است آن را به عنوان محور و دید کلی کتاب در نظر بگیرید.

 

 بعد از اینکه نام کتاب مشخص کردیم حالا شش تا هشت پایه هم در آن انتخاب می کنیم مثلاً نام کتاب شناخت خودرو ، حالا شش تا هشت پایه را در آن انتخاب می کنیم. مثلاً موتور خودرو، بدنه خودرو و … الان ما یک کتاب داریم با شش تا هشت پایه که اسم هر پایه عنوان یک فصل در نظر میگیریم.

 

سپس برای هر فصل بین ۱۰ تا ۲۰ مورد را بنویسید که می توانید در مورد آنها صحبت کنید مثلا موتور خودرو را می‌خواهیم ۱۰ تا ۲۰ مورد برای آن مشخص کنیم مثل شمع موتور خودرو،  قدرت موتور خودرو، روغن موتور خودرو و … برای هر مورد یک صفحه توضیحات بنویسید و روزی حداقل ۲۰ تا ۴۰ دقیقه برای آن زمان بگذارید پس از ۹۰ تا ۱۲۰ روز کتاب شما تکمیل است و شما یک کتاب کامل نوشتید فقط کافیست جسارت اقدام داشته باشید و حرکت را شروع کنید.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا


اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید