ایده پردازی روزانه

ایده پردازی روزانه

ایده پردازی روزانه هر روز زمانی را برای ایده‌پردازی اختصاص دهید مطمئن باشید هر روز می توانید ایده‌های بهتری که آرامش و ثروت بیشتری را به شما می‌دهند داشته باشید.

 

به کارگیری ایده پردازی روزانه

تنها راه استفاده از ایده‌ها اجرای آنهاست و برای افزایش ایمان و اعتماد به این می توانیم افرادی را پیدا کنیم که از آن استفاده کرده و به موفقیت رسیده‌اند.

 

ایده هایتان را بنویسید و روی آنها کار کنید تا بهتر شوند

 

وقتی که ایده پردازی روزانه را انجام میدهید گاهی اوقات به قدر ایده‌ها زیاد هستند که فرد نمی‌داند کدام یک را اجرا کند در این شرایط آنها را بنویسید و بر طبق اولویت‌بندی بهترین‌ها را انتخاب کنید، ذهن انسان  مثل یک ذره‌بین عمل می‌کند اگر بین نور خورشید و کاغذ قرار گیرد،

 

نور خورشید را به آتش تبدیل می‌کند و کاغذ را می‌سوزاند ایده‌هایی که دریافت می‌کنید بلافاصله آن‌ها را به کار ببرید تا نتیجه‌ی آن را ببینید ممکن است بعضی از ایده‌ها را تا مدت‌ها نتوانید به ثمر برسانید اما همین که آن را اجرا می‌کنید در قدم‌های بعدی توانایی بیشتری دارید.

 

دریافت حجم انبوهی از ایده با ایده پردازی روزانه

ایده پردازی روزانه به کارهای شما نظم و سرعت می بخشد هنگامی‌که ایده‌های زیادی دریافت می‌کنید سعی نکنید نیمه کاره اجرا و رها کنید و با تمرکز کار کنید یک به یک آنها را به ثمر برسانید و در شروع هر فعالیت آن را با امید شروع کنید مطمئن باشید در گام‌های بعدی ایده‌های بهتر، بزرگتر و دارای نتایج عالی‌تر را خواهید گرفت.

 

ایده پردازی روزانه و اجرای آنها

با ایده پردازی روزانه میتوانید نقاط قوت، ضعف و تهدید خود را شناسایی کنید وقتی ایده پردازی روزانه را انجام میدهید و ایده ای دریافت میکنید باید به سرعت آن را اجرا کنید هنگام دریافت ایده‌ها معمولاً سخت‌ترین مراحل اجرا و استقامت در راه ایده است اجرای ایده قدم اول محسوب می‌شود پس قدم اول را محکم بردارید و قدم‌های بعدی آسان‌تر و راحت‌تر خواهد بود.

 

ایده پردازی روزانه، ایده پردازی برای رشد و توسعه کسب و کار و در کل ایجاد و رشد ایده همان کاری است که همهی بزندهای بزرگ دنیا و افراد موفق انجام داده اند و به موفقیت های بسیار زیادی دست یافتند.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا


اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید