حضور در نمایشگاه و تاثیر آن بر بازاریابی

حضور در نمایشگاه و تاثیر آن بر بازاریابی

حضور در نمایشگاه و تاثیر آن بر بازاریابی ، حضور در نمایشگاه روی اعتبار و برندتان تاثیر بسیار مثبتی را ایجاد می‌کند و  اگر بتوانید در نمایشگاه حضور داشته باشید قطعاً مزایای زیادی را به دست خواهید آورد این مزایا از بازاریابی و نامدار شدن تا فروش و کسب درآمد ادامه خواهد داشت و شما را به شرکتی معتبر و صاحب نام تبدیل می‌کند.

 

حضور در نمایشگاه بسیار شما را شناخته تر نزد مخاطبان خواهد کرد نمایشگاه محلی که با توجه به ماهیت آن افراد و شرکتهای مرتبط در آن جمع می‌شوند و به معرفی خودشان و برند و نام خودشان می پردازند چیزی که در نهایت از نمایشگاه به دست می‌آوریم دستاوردی فراتر از فروش است و ما فقط به دلیل فروش در نمایشگاه حضور پیدا نمی کنیم.

 

 از مزایای حضور در نمایشگاه فروش زیاد است چون مخاطبانی که به نمایشگاه وارد میشوند دقیقاً به آن علاقه‌مند هستند و مشتریان هدفمند محسوب می شوند و یک جامعه هدف غنی هستند در نمایشگاه به معرفی نام و نشان تجاری می پردازیم و از نزدیک با مخاطبان ارتباط صمیمی را برقرار می کنیم و بازاریابی اثربخش را انجام میدهیم.

 

 با حضور در نمایشگاه شرکت را در عرصه بازار اثبات می کنیم و به معرفی محصولات و  خدماتمان و محصولات و خدمات آینده و در کل به معرفی آینده شرکتمان هم می پردازیم.

 

و مهمترین نکته حضور در نمایشگاه رویارویی با مخاطبان هدف ما است که می توانیم در یک ارتباط صمیمی و گرم با آنها صحبت کنیم و نیازها و دیدگاه های شان را بشنویم و با آنها خوش و بش کنیم.

 

 به شما توصیه می‌کنم برنامه و هدف مشخص برای حضور در عرصه بازار و بازاریابی به شیوه ی حضور در نمایشگاه طراحی و سعی کنید در اولین نمایشگاه که می توانید شرکت کنید این کار را انجام دهید.

 

حضور در نمایشگاه به اعتبار شما می افزاید

معمولا افراد هنگام حضور در نمایشگاه به دنبال شرکت های مورد علاقه اشان می گردند و در تلاش هستند با آنها ارتباط برقرار کنند و این یک فرصت ناب برای اثبات خودتان در عرصه بازار است و یک نکته ی مهم دیگر این است که از همراهانتان دعوت کنید در نمایشگاه از شما دیدن کنند و آدرس دقیق خودتان را برای آنها ارسال کنید و یک هدیه برای بازدیدکنندگان آماده و به آنها اهدا کنید.

 

مثلاً یک خودکار که اطلاعات شما روی آن نوشته شده باشد و آن را به جامعه هدفتان هدیه دهید.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا


اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید