ویدئو مارکتینگ در بازاریابی اینترنتی

ویدئو مارکتینگ در بازاریابی اینترنتی

ویدئو مارکتینگ در بازاریابی اینترنتی ، امروز بیش از هر زمان دیگری مردم علاقمند به مشاهده ویدئو هستند و سایتهای انتشار ویدئو در چند سال اخیر رشد بسیار زیادی داشته‌اند و این از علاقه ی مردم به دیدن ویدئو است و فرصتی بسیار ناب برای اینکه ما از ویدئو مارکتینگ استفاده کنیم

 

ویدئو مارکتینگ در بازاریابی اینترنتی استفاده های زیادی میتواند داشته باشد از آموزشی تا تبلیغات ما در ویدئو مارکتینگ به معرفی خودمان و برندمان و بازاریابی به صورت مستقیم و غیرمستقیم و از همه مهمتر آموزش بپردازیم و این را به خوبی درک کنیم که مردم به سرعت در حال گرایش و حرکت به سمت ویدئو هستند و هر روز آموزش های بسیار ناب و ویدئو های ارزشمندی توسط افراد و شرکتهای مختلف تولید می‌شود و در اختیار استفاده کنندگان قرار می‌گیرد.

 

برای استفاده بهتر از ویدئو مارکتینگ در بازاریابی اینترنتی همین حالا این تمرین را انجام دهید و از خودتان سوال کنید و لیستی پربار آماده کنید که من چگونه میتوانم با تولید ویدئو ارزش آفرینی کنم؟

 

 لیستی از ارزش ها را توضیح دهید مثلاً سایت کنکوری هستید حالا ویدئو در مورد کنکور تولید میکنید می‌توانید ارزش آفرین کنید چون طرفداران و مخاطبان زیادی دارد و لیست را کامل کنید.

 

 مثلاً در ویدئو مشاوره می دهیم، آموزش می‌دهیم و منابع مفید را معرفی می‌کنیم.

 

سئوال دوم در چه مواردی میتوانیم ویدئو تولید کنیم؟

 

لیستی طولانی را یادداشت کنید و سپس مهم ترین هایش را انتخاب کنید بعد از اینکه دو تمرین قبل را انجام دادید حالا برای تولید ویدئو و برنامه‌ریزی کنید توصیه میکنم از آنجا که مردم عاشق داستان هستند و می خواهند داستان جذاب بشنوند بنابراین تکنیک های داستان سازی را فراموش نکنید.

 

برای اینکه ویدئو مارکتینگ در بازاریابی اینترنتی اثر بیشتری روی مخاطب داشته باشد توصیه میکنم آموزش های کوتاه، مفید و مختصر را در دستور کار قرار دهید. مثلاً آموزش ۳۰ ثانیه ای از بستن کراوات هزاران بازدید توسط افراد زیادی در طول چند سال دارد چون خیلی کوتاه و مختصر و مفید بود.

 

این را هم مد نظر بگیرید سئو به ویدئوهای طولانی اهمیت بیشتری میدهد در تولید ویدئو پرانرژی و شاد باشید و این شادی و انرژی را هم به استفاده کنندگان منتقل کنید و این فرصت را غنیمت بشمارید و به صورت مستقیم و غیرمستقیم به تبلیغ و بازاریابی برای خودتان و شرکت تان و محصولات و خدماتتان بپردازید و پس از تولید ویدئو در سایت های اشتراک ویدئو و شبکه‌های اجتماعی آن را به اشتراک بگذارید و این کار را بارها و بارها انجام دهید تا پیوسته ویدئو مارکتینگ را انجام دهید.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا


اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید