تبلیغ نویسی حرفه‌ای صفحه محصولات و خدمات

تبلیغ نویسی حرفه‌ای صفحه محصولات و خدمات

تبلیغ نویسی حرفه‌ای صفحه محصولات و خدمات ، اصلی ترین عامل فروش در صفحه ی محصول تکنیک های تبلیغ نویسی است.

۱_  چرا بسیاری از محصولات به آسانی و به سرعت به فروش می رسند؟

۲_  چه عواملی باعث می شود مشتری به سرعت خرید کند؟

۳_  چگونه مشتری با خوشحالی و به سرعت خرید انجام میدهد؟

۴_‌  چگونه به آسانی فروش خود را دو تا سه برابر کنیم؟

۵_  چگونه مشتریان را ترغیب و تشویق به خرید کنیم؟

 

با توجه به اینکه همیشه مدتی از زمانی را به بررسی و تحلیل موفقیت و شکست وب سایت ها اختصاص میدادم متوجه شدم که بالای ۹۵ درصد از کسب و کارهای اینترنتی در چند سال اول شکل گیریشان ورشکست می شوند خوب در ایران کمی درصد بالاتر است، وقتیکه به گذشته ی خودم نگاه میکردم به خوبی مشخص بود که من دهها وب سایت را طراحی کردم و بسیاری از آنها حتی هزینه های اولیه ای هم که انجام داده بودند نتوانسته بودند دربیاورند، من هر بار که سایت طراحی میکردم یک برنامه تا موفقیت را برای آنها می نوشتم، حتی دقیقاً میگفتم باید کجا تبلیغ انجام دهند، بسیاری از آنها هیچکدام از توصیه ها مخصوصاً تبلیغ نویسی را انجام ندادند، داشتم بررسی انجام میدادم به خودم گفتم همه ی کسب و کارها به شدت نیازمند تبلیغ نویسی هستند پس چرا بسیاری از آنها تبلیغ نویسی را اجرا نمیکنند؟

 

به شما توصیه میکنم جزء مهم ترین فاکتورهای کسب و کارتان تبلیغ نویسی باشد، حتی اگر بهترین محصولات هم داشته باشید بدون تبلیغ نویسی انصافاً فروش کمی سخت است.

 

تکنیک های تبلیغ نویسی حرفه ای

تبلیغ نویسی یک علم است و با پیاده سازی آن میتوانید توانایی ها و قابلیت های محصولتان را به شکل ماندگارتر معرفی کنید، این تکنیک ها به قدری مهم هستند که می توانید یک محصول کم فروش را به یک محصول پرفروش تبدیل کنید.

 

بارها مشاهده کرده ام علت نخریدن یک محصول از سمت مشتری معرفی غیر اصولی محصولات و خدمات بوده است اما شما با تبلیغ نویسی به راحتی می تواند چنان محصولات و خدماتتان را معرفی کنید که مشتریان به سرعت از شما خرید کنند.

 

  • اگر از فروشتان راضی نیستید!
  • اگر نمیتوانید یک متن تاثیرگذار که باعث فروش شود را بنویسید!

شما نیازمند یادگیری تکنیک های تبلیغ نویسی حرفه ای هستید که در این محصول که یک محصول کامل است به خوبی توضیح داده شده است.

 

مراحل تبلیغ نویسی حرفه ای

خیلی مهم است که شما از جایی شروع کنید که ابتدا است و دقیقاً همان جایی است که مشتری قرار دارد و او را به جایی هدایت کنید که خودتان میخواهید، یعنی مشتری را از وقتیکه محصول شما را نیاز دارد و تا وقتیکه محصول را به او را میفروشید، قدم به قدم پیش بروید و در تمامی مراحل تاکید کنید، ترغیب کنید و تشویق کنید و او نیز با حس رضایت و شادی از شما خرید انجام میدهد.

 

ترغیب و تشویق مشتریان به خرید

فرض کنید محصول شما دقیقاً صدرصد ویژگی هایی را دارد که مشتریان شما نیاز دارند، اینجا شما نیاز دارید با استفاده از تکنیک های تبلیغ نویسی مشتری را ترغیب و تشویق به خرید کنید، فقط گفتن جمله خرید کنید کافی نیست.

 

ترغیب و تشویق یک حس و اقدام شیرین است و فقط یک کلمه ی خاص نیست که به کاربر بگویید اقدام کنید.

 

جلب اعتماد مشتری

اصلی ترین عامل نخریدن از شرکت های کسب و کار اینترنتی نبودن اعتماد به کیفیت محصولات و خدمات هستش، اعتماد مشتری را به دست آورید آنگاه مشتری با اعتماد و حس شادی و رضایت از شما خرید میکند.

 

حس اعتماد مشتری نسبت به محصول

این را همیشه به یاد داشته باشید خرید و فروش باید با حس رضایت و شادی و در نهایت لذت انجام گیرد، چون وقتی شخصی محصولی را خرید میکنید به شکل طبیعی باید خوشحال باشد که میتوانید تجربه ای متفات و جدید را انجام دهد.

 

محصولی که با تکنیک های حرفه ای تبلیغ نویسی معرفی گردد دقیقاً همین حس را در مخاطبان ایجاد میکند.

و طبق تجربیاتی که کسب کردم به شما هم میگم مطئن باشید اگر هر مرحله را چندین بار انجام دهید میتوانید یک تبلیغ نویس حرفه ای باشید.

 

رفتار مشتری در صفحه ی محصول چگونه است؟

اگر رفتار مشتری را بشناسید میتوانید براساس پیش بینی انجام شده اقدامات لازم را از قبل آماده سازید و آیتم ها را چنان بچینید که مشتری آن را بپسندد و او را با سرعت بیشتری به سمت اهدافی که از قبل تعیین کرده اید هدایت کنید مطمئن باشید با این کار قدم بزرگی را برمیدارد.

 

فرض کنید شما در کانال تلگرام، در ۵ کانال، ۷ گروه عضو هستید و حدود ۱۰ نفر از دوستانتان برای شما پیام میفرستند، و شما مدتی است که وارد برنامه ی تلگرام نشده اید، در همین لحظه تصمیم میگیرید وارد این برنامه شوید و با حجم انبوهی از پیام ها مواجه می شوید.

سوال من از شما؟

۱_ دقیقاً از بالا تا پایین همه ی پیام ها را میخوانید؟

۲_ یا یک نگاه کلی به کل پیام ها می اندازید و سپس مهم ترین آن را(مهم ترین از دید خودتان) باز میکنید؟

 

چگونه ابهامات را برطرف کنیم؟

معمولاً بسیاری از صفحات محصول و اصلاً من میتونم بگم کل سایت دارای ابهامات و ریسک هایی است و اگر شما این موضوع را ندانید ممکن است برای کسب و کارتان گران تمام شود، چون ابهام = ترک مشتری، ریسک = ترک مشتری، شما نیاز دارید که حتماً ابهامات و ریسک ها را برطرف کنید تا مشتریان را همواره به سمت خرید هدایت کنید.

 

چگونه مشتری به سرعت خرید انجام میدهد؟

مشتریان هم انسان هستند و مثل درصد بسیار بالایی از انسان ها کارها را به عقب می اندازند و امروز و فردا میکنند یه وقت آخر دیدید که اصلا خریدی انجام نداد درحالیکه واقعاً به محصولات و خدمات شما نیازمند است.

 

اگر مشتریان را به سمت تصمیمات سریع نبرید خیلی کم میتوانید حتی اطلاعات آنها را دریافت کنید چه برسد به اینکه فروش بالایی را تجربه کنید،  بنابراین نیاز هست که با تکنیک های تبلیغ نویسی حرفه ای مشتری را به سمت خرید سریعتر هدایت کرد.

 

مشتری چه چیزی را از شما خرید میکند؟

مشتریان احساسات و تجربیات شما را خرید میکنند نه خود محصولاتتان را.

 

از شما سوال میکنم؟

مشتری چه احساسی با خرید محصول شما تجربه میکند؟

مشتری چه تجربیات موفق و لذتبخشی با محصولات شما تجربه میکند؟

دقت کنید به شعار برندهای بزرگ، اپل، خودروسازها، اپراتورها، که تماماً روی احساسات متمرکز شده اند و در تلاش هستند با محصولاتشان تجربیات متفاوت و شیرینی را برای مشتریانشان خلق کنند.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا


اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید