نظرسنجی ، سرمایه گذاری و فروش هدفمند در بازاریابی

نظرسنجی ، سرمایه گذاری و فروش هدفمند در بازاریابی

نظرسنجی ، سرمایه گذاری و فروش هدفمند در بازاریابی ، به کارگیری نظرسنجی ، سرمایه گذاری های و فروش هدفمند اثربخشی بالای را ایجاد میکند یکی از اشتباهات بزرگ وبمستران عدم پیاده‌سازی نظرسنجی و استفاده از موارد ریز است که فروش بالایی برای آنها ایجاد می‌کند به کارگیری آنها قطعاً در میزان فروش تأثیر مثبتی را ایجاد خواهد کرد.

 

افزایش فروش با نظرسنجی ، سرمایه گذاری و فروش هدفمند در بازاریابی

 برویم سراغ خرید، سفارش، فروش یا سرمایه گذاری، بسیاری از واژه ها احساس نا مشخص به مشتریان می‌دهد یا باعث میشود که مخاطبان احساس کنند می‌خواهند پول زیادی را بپردازند در این شرایط ما نمی‌دانیم و مشتریان هم دوست ندارند بدون اطلاعاع دقیق کاری را انجام دهند. بنابراین باید همه چیز را دقیق و مشخص در اختیار مخاطبان قرار دهیم.

 

می‌توانیم از کلماتی استفاده کنیم که احساس خوبی به مشتری بدهد مثلاً به جای خرید از سرمایه‌گذاری استفاده کنیم و هنگامی که کلمه سرمایه‌گذاری را میبیند احساس می‌کند می‌خواهد سرمایه‌گذاری کند تا پولش افزایش یابد و در اینجا خبری از ضرر و هزینه‌های اضافی و خرید های غیر معمول نیست و مشتریان فکر میکنند اگر روی سرمایه گذاری کلیک کنند پولشان افزایش میابد.

 

تصور میکند می خواهد با پولش، پول بیشتری در بیاورد و می‌خواهد بیشتر رشد کند.

 

جذب آسان کاربران با نظرسنجی ، سرمایه گذاری و فروش هدفمند در بازاریابی

 می‌خواهد روی فلان موضوع سرمایه گذاری کند و بزرگ و بزرگتر شود.

 

بنابراین در اینجا خیلی راحت‌تر و سریع‌تر خرید را انجام میدهد یک نکته‌ی مهم را در اینجا یادآوری می‌کنم هر محصول یا خدمتی که به رشد ما کمک کند مورد تایید است حتی هرکلمه ای که باعث شود ما بازدهی بیشتری بگیریم مسلماً میتواند باعث توسعه ‌ی ما شود و سرمایه‌گذاری محسوب می شود.

 

ما در اینجا دروغ نگفته ایم فقط در کلمات و گفتارمان تغییراتی در جهت بهبود ایجاد کردیم. استفاده از فرم های نظر سنجی چشم ما را باز می کند و سبب افزایش درک و دید ما می‌شود بسیاری از مواقع بوده است که من فکر میکردم فلان موضوع در جای خیلی خیلی خوبی قرار دارد و گزینه‌ای مناسب و ارزشمند است اما زمانی که از همراهان سئوال کردم و نظر سنجی ایجاد کردم متوجه شدم به نظر من که درست بود اما از نظر آنها چیز دیگری درست است و تمام مدت من اشتباه می کردم.

 

به همین دلیل بود که نتایج زیادی نمی گرفتم و پس از بررسی‌های تکمیلی تغییراتی را ایجاد کردم متوجه شدم که نتایج در حال تغییر است و فروش ها کم کم رو به پیش رفت می‌رود بنابراین برای اطمینان از مواردی که فکر می کردم درست هستند یا اصلاً از آنها بی خبر هستیم و برای شناخت دقیق نیازها و شناخت قسمتهای مهم و هدفمند تر کردن اقدامات خودمان و کاربران نیاز به نظر سنجی داریم.

 

پس از دریافت نظرات ما بلافاصله تغییرات را ایجاد نمی کنیم بلکه بررسی‌های متفاوت و مشاوره لازم را انجام می دهیم و پس از آن تغییرات مربوطه را انجام می دهیم.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا

اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید