جواب دادن یا جواب ندادن به پاسخ ها و سوالات

جواب دادن یا جواب ندادن به سوالات

جواب دادن یا جواب ندادن به پاسخ ها و سوالات ، مشخص کنید می‌خواهید در برابر چه سوالات و مواردی پاسخگو باشید چه مواردی را نباید پاسخ دهید پاسخ بسیاری از سوالات و مواردی که مربوط به شماست به عهده‌ی خودتان است آنها را مشخص کنید بسیاری از سوالات حاشیه‌ای و دردسرساز هستند و تمرکزتان را به هم می‌زنند در یک کلام بیشتر از آنکه سودمند باشند مضر هستند.

 

آماده سازی از قبل برای جواب دادن یا جواب ندادن به پاسخ ها و سوالات

در حوزه‌ی فعالیت خود لیستی از سوالات و موارد را مشخص کنید که باید در برابر آنها پاسخگو باشید بسته به نوع فعالیت متفاوت است در حوزه‌های متفاوتی فعالیت کردم و با شرایط و اوضاع متفاوتی رو به رو شدم به خوبی یاد گرفتم باید پاسخ هر سوالی را نداد و در برابر هر چیزی واکنش نداشته باشیم.

 

برای بازدهی بیشتر جواب دادن یا جواب ندادن به پاسخ ها و سوالات باید دقیق مشخص کنید میخواهید به چه سئوالی پاسخ دهید یا ندهید به میزان تخصص و تسلط شما  هم بستگی دارد پاسخ بسیاری از سوالات محرمانه و جزء رمز و راز شما است و پاسخ بسیاری از سوالات به ارزش و اعتبارتان می‌افزاید مثلاً تخصص شما برنامه نویسی است پاسخ بسیاری از سوالات برنامه نویسی مشکلات زیادی از افراد حل را می‌کند و باعث می‌شود آنها با رفع مشکل خود شما را فرد متخصصی بشناسند .

 

در طرف مقابل ممکن است در مورد مسائل شخصی و زندگی‌تان سئوال بپرسند و شما نخواهید در مورد آنها حرف بزنید و حرف زدن در مورد بسیاری از مسائل را دور از شأن خود بدانید پس مشخص کنید می‌خواهید در چه زمینه‌هایی پاسخگو باشید این تکنیک در بازاریابی شخصی خیلی حائز اهمیت است فقط به سوالاتی پاسخ دهید که آنها را از قبل تعیین کرده و به اعتبارتان می‌افزاید.

 

پاسخ گویی

هر چیزی که برای آن برنامه‌ریزی انجام دادید پاسخگو باشید افراد زیادی هستند که از پاسخ دادن به خودشان فراری هستند و به نوعی از زیر آن شانه خالی می‌کنند باید بدانید چرا به اهداف‌تان نرسیدید .

 

دلیل آن چه بود اگر بگویید خیلی خوب حالا که گذاشته و من نتوانستم آن را اجرایی کنم یا کاری از دستم بر نمی‌آید این پاسخ‌ها یعنی هنوز دلیل مشکل و عدم توانایی در اجرای برنامه‌ها را متوجه نشدید چون متوجه نشدید پس به برنامه‌های دیگر هم نمی‌توانید برسید .

 

بازهم ریشه‌ی آن مشکلات یا معادل آن‌ها پیدا خواهد شد و شما در اجرای برنامه‌هایتان ناکام می‌گذارند یک روز تصمیم گرفتم برای هر مسئله زندگی‌ام پاسخ کاملی داشته باشم تا بتوانم همه‌ی برنامه‌هایم را عالی و بی نظیر انجام دهم از آن روز به بعد همه چیز به شیوه‌ای شگفت انگیز شد و به تمام برنامه‌هایم زودتر از مهلت تعیین شده  و حتی بیشتر از حد تعیین شده دست‌ یافتم برای همه‌ی مسائل‌تان پاسخی درست و حسابی بیابید .

 

بگویید چرا این کار را انجام دادم و به چه دلیلی موفق یا ناموفق بودم دانستن پاسخ یعنی پیدا کردن مشکلات، تشخیص درست نیمی از رفع مشکل است آنها را که یافتید حالا می‌توانید به راحتی از پس همه‌ی آنها برآیید.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا


اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید