ابزارهای بازاریابی و کاربرد آنها

ابزارهای بازاریابی و کاربرد آنها

ابزارهای بازاریابی و کاربرد آنها ، ابزارهای بازاریابی و کاربرد آنها ، از همه‌ی ابزارهای بازاریابی استفاده کنید تمرکز روی یک ابزار اشتباهی بسیار بزرگ است و باعث می‌شود بسیاری از فرصت‌ها را از دست بدهید چون کانال های دیگر را از دست میدهید.

 

تنوع ابزارهای بازاریابی و کاربرد آنها

 از چند کانال استفاده کنید و تمرکز و هزینه ها را تقسیم کنید، فقط در یک کانال سرمایه گذاری نکنید.

 از سایت شروع می کنیم که باید یک سایت کامل و بدون مشکل داشته باشید وبلاگ هم میتوانید استفاده کنید اما سایت از اهمیت و ضریب بسیار بالاتری برخوردار است و در اولویت قرار دارد.

 

 فروشگاه کامل و بی عیب و نقص را فراموش نکنید با کمترین دردسر و پرداخت و دریافت سفارش آسان داشته باشد.

 

استفاده از تمامی ابزارهای بازاریابی و کاربرد آنها

 می توانید از پیامک های تبلیغاتی استفاده کنید، حضور در نمایشگاه خیلی پراهمیت است من در یک فایل جداگانه به توزیع آن پرداخته ام و در همین قسمت یعنی محتوای ویژه خواهد بود با استفاده از شبکه های اجتماعی تالارهای گفتگو و سایتهای استراک گذاری، مجلات و روزنامه‌ها، فایل های صوتی و ویدئو مارکتینگ که روی آنها خیلی تاکید دارم میتوانید استفاده کنید.

 

 بنرهای تبلیغاتی، موتورهای جستجو، ایمیل مارکتینگ، متنهای تبلیغاتی و بازی های آنلاین میتوانند ابزارهای بازاریابی ما باشند در انتخاب و سرمایه گذاری روی آنها نهایت دقت را انجام دهید.

 

ابزارهای بازاریابی اینترنتی بسیار زیاد هستند و دارای پتانسیل بسیار زیادی هم می باشند و می خواهم چند مورد مهم را از آنها اشاره کنم که باید همیشه جزء کانال های اصلی بازاریابی برای کسب و کارهای تان باشد حتما روی آنها به خوبی برنامه ریزی لازم را انجام دهید.

 

 سایت باید دارای قسمت های مختلف از جمله فروشگاه، درباره ما تماس با ما باشد و توصیه میکنم حساسیت لازم را به خرج دهید و آن گونه که نیاز هست آن را طراحی کنید و اهمیت پیامک در دنیای امروز خیلی بیشتر شده و سایت های زیادی خرید یا عضویت را فقط توسط پیامک انجام میدهند. و بسیاری از سفارشات و توضیحات مربوطه خرید ها و فعالیت ها را به عنوان آگاهی به شماره موبایل می‌فرستند.

 

 برای مثال بسیاری از سایت ها مهلت سررسید و پرداخت ها را به عنوان پیامک ارسال میکنند مثل سایت های هاست و دامین یا فروش بیمه و… در این روش مخاطب به سرعت از آنها آگاه می شود و خیلی روی مشتری تاثیر مثبت دارد و بسیاری از سایت های جهان حتی به جای ایمیل از موبایل استفاده می‌کنند فیسبوک درکنار ایمیل برای عضویت از شماره موبایل هم استفاده می‌کند.

 

 بر روی شبکه های اجتماعی مخصوصاً اینستاگرام سرمایه گذاری کنید و سعی کنید همیشه یک شبکه اجتماعی تحت موبایل را هم در کنار کانال های بازاریابی داشته باشید و از آنها به خوبی استفاده کنید.

 

 اهمیت تالارهای گفتگو را فراموش نکنید انتشار مطالب در مجلات و روزنامه ها بسیار مهم و در عین حال به اعتبار شما خواهد افزود.

 

 بسیاری از نگاه‌ها در دنیای امروز به سمت ویدئو مارکتینگ رفته و روز به روز پر اهمیت تر می‌شود یوتیوب دومین موتور جستجوی برتر جهان است که مردم به دنبال یافتن مطالب و آموزش ها به صورت ویدئو هستند.

 

 اهمیت بیار بالای موتور های جستجو و جذب ترافیک مرتبط و با هدف بیش از پیش از پر اهمیت شده است، ایمیل میتواند با ارزش ترین فیلد کاربران باشد توصیه می‌کنم ایمیل مارکتینگ را فراموش نکنید و متن‌های تبلیغاتی مخصوصاً پرتال را به خوبی منتشر کنید تا بتوانید به اهداف بازاریابی خود دست یابید.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا

اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید