پاداش و هدیه و تاثیر آن در بازاریابی

پاداش و هدیه و تاثیر آن در بازاریابی

پاداش و هدیه و تاثیر آن در بازاریابی ، سعی کنید به هر طریقی که می توانید پاداش و هدیه را به مخاطبان بدهید و اگر این کار را انجام دهید به شما قول می‌دهم تاثیرات بسیار زیادی ایجاد خواهید کرد و فروش بالایی تجربه خواهید کرد و این از استراتژی پاداش بر می‌آید که ما انتظار زیادی را برای اثرگذاری داشته باشیم.

 

پاداش و هدیه چیزی است که همه ما دوست داریم آن را تجربه کنیم فرقی ندارد چه سن و سالی داشته باشیم آن چیزی که مهم است این موضوع است که ما همیشه به آن احساس خوبی داریم فراموش نکنید هدیه های فیزیکی خیلی ماندگارتر هستند مثل یک کادو، شکلات، بلیط سینما و …

 

برنامه ریزی برای پاداش و هدیه و تاثیر آن در بازاریابی

توصیه می‌کنم برنامه ویژه‌ای برای پاداش و هدیه پیاده سازی کنید و در کل هدیه باعث ایجاد احساس رضایت و شادی می‌شود و کاربر را از خرید خوشحال می‌کند و نوعی احترام هم محسوب می‌شود و کاربر برای خریدهای بعدی تشویق می شود.

 

پاداش و هدیه و تاثیر آن در بازاریابی در شرکت های موفق

 از شرکت های زیادی خرید را انجام دادم بسیاری از شرکت‌ها به همراه ارسال محصولات پاداش هم ارسال می کنند و شگفت اینکه با وجود اینکه مخاطبی که محصول را خریده است در شهر دوری است هنگامی که بلیط سمینار را به صورت رایگان و به عنوان پاداش برای او ارسال می کنید می بینید در روز سمینار از حاضرین در جمع هستند و این نشان می‌دهد احترامی که ما برای کاربران قائل هستیم توسط آنها پاسخ داده می شود.

 

پیشنهاد می کنم هدیه ها را به سمتی ببریم که جذابیت بیشتری برای مخاطبان داشته باشد و آن هدیه های هیجانی و احساسی است مثل بلیط سمینار، سینما، قهوه، عروسک‌های نمادی، اختصاصی پاداش و هدیه و… را به مخاطبان اختصاص دهید.

 

 پاداش و هدیه به مخاطبان ما را نفوذپذیر تر و تاثیرگذارتر می‌کند و کاربران احساس راحت‌تری  و نزدیکتری با ما خواهند داشت.

 

خریدی را انجام دادم و به همراه ارسال بسته هدیه ای برای من فرستاده بودند هنگامی که بسته دستم رسید و آن را باز کردم متوجه هدیه ای همراه آن شدم، آنقدر برایم شگفت آور و جذاب بود تا چند روز یادم رفت بسته را استفاده کنم و ارسال هدیه برای مخاطبان نوعی بازاریابی البته به سبک چریکی هم هست و فروش و بازاریابی قوی تری را ایجاد میکند.

 

 اختصاص پاداش و هدیه به صورت ویژه را در دستور کار قرار دهید و به دنبال پاداش و هدیه های احساسی و جذاب و فیزیکی باشید و سعی کنید مخاطبان را به واکنش و تلاش وادار کنید.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا

اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید