برند باشید تا ثروت تولید کنید

برند باشید تا ثروت تولید کنید

برند باشید تا ثروت تولید کنید به برندهای بزرگ که خوب توجه کنید در میابید آنها ماشین تولید پول و ثروت هستند بنابراین از مهم ترین خاصیت های برند تولید ثروت است.

 

دوست عزیز وقتی میگویم برند باشید تا ثروت تولید کنید یعنی برندهای بزرگی همین الان وجود دارند . ثروت های بسیار زیادی را تولید میکنند مثلاً ۳۳ درصد از ثروت جهانی مربوط به برند است بنابراین برند شدن را در دستور کار قرار دهید و به صورت جدی روی آن کار کنید.

 

حتی اگر الان برند هستید که بسیار عالی برای رشد و توسعه ی آن قدم های بزرگتری را بردارید هیچ شرکتی با برند شدن کارش به پایان نرسیده است مسیر رشد  و پیشرفت و میزان رشد و پیشرفت نامحدود است اگر بخواهید میتوانید دهها برابر همین الان رشد و پیشرفت داشته باشید میتوانید خیلی بزرگتر از همین جایی که الان هستید باشید.

 

اما یک سوال خیلی مهم

برند چگونه ثروت تولید میکند؟

برند مشتریان وفادار میسازد مشتریانی که همیشه حاضر هستند از آن شرکت خرید کنند پس ساخت برند ثروت آفرینی است و مشتریان وفادار که همه جا حاضر هستند بازاریابی دهان به دهان را برای برند محبوبشان انجام دهند.

 

ساخت برند درآمد شرکت را تضمین میکند

برند همواره درآمد دارد چون همواره مشتریانی دارد که حاضر هستند از آن خرید کنند بنابراین برندها از لحظا مالی تضمین هستند و همین باعث می شود بتوانند به راحتی برای توسعه اقدام کنند.

 

برندها اشتغال زایی میکنند

یکی از مهم ترین جنبه ی برندها بحث اشتقال زایی است که افراد بسیار زیادی را به کار میگیرند و همین افراد اگر از آن شرکت رضایت داشته باشند همه جا در مورد آن حرف میزنند و طولی نخواهد کشید افراد بسیار زیادی با آن برند آشنا و به مشتریان جدید تبدیل خواهند شد.

 

در بحث موفقیت و توسعه ی شرکت میتوان مهم ترین عامل را بحث تداوم برند دانست یعنی برند همواره بتواند جایگاه خودش را تثبیت کند اینکه شرکت همواره جایگاه بالایی داشته باشد نیازمند سرمایه گذاری و صرف هزینه هایی زیادی است بنابراین برندها چون ثبات درآمد دارند میتوانند جایگاه خودشان را تثبیت کنند و مدت ها در آن جایگاه بمانند و موفقیت های زیادی را تجربه کنند.

 

وقتی که برند میسازید دارای نامی آشنا و شناخته شده هستید که یک ارزش افزوده محسوب می شود و اعتبار بسیار زیادی در بازار دارد.

 

توسعه و ارتقاء برند هم سخت است و هم آسان بستگی دارد  بخواهید چگونه کار کنید اگر برای ساخت برند برنامه ریزی دقیق و منظم داشته باشید شک نکنید ساخت برند در دنیای امروز خیلی آسان است با وجود اینترنت و تبلیغات و شبکه های اجتماعی میتوان به راحتی و فقط در عرض چند ماه یک برند بزرگ ساخت.

 

وقتی که برند باشید هزینه هایتان کاهش پیدا میکند هزینه های بسیار کمتری برای تبلیغات نیاز دارید خیلی آسانتر با مشتریان چانه زنی میکنید و قدرت بسیار بیشتری در بازار خواهید داشت.

 

برندها به راحتی محصولات جدید را روانه ی بازار میکنند  و خیلی ساده تر از بقیه که برند نیستند آنها را با تعداد بسیار زیاد به فروش می رسانند بنابراین برند باشید تا ثروت تولید کنید و موفقیت های شما روز به روز بیشتر و بیشتر شود.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید