اثربخشی گرافیک در بازاریابی

اثربخشی گرافیک در بازاریابی

اثربخشی گرافیک در بازاریابی ، گرافیک سبب استقال سریع و آسان معنا و مفاهیم می‌شود و اگر از آن به خوبی استفاده کنید مسلماً اثرگذاری بیشتری بر روی مخاطبان خواهد داشت، گرافیک در جذب و ایجاد انگیزه در مخاطبان و مشتریان بسیار تاثیرگذار است و مهمترین ویژگی که گرافیک دارد این است که سبب انتقال مفاهیم و یک مشوق برای ایجاد حس خوب در مشتریان است.

 

افزایش اثربخشی گرافیک در بازاریابی

توصیه می کنم به خوبی و با استراتژی مناسب از تصاویر استفاده کنید امروز بیش از هر زمان دیگری اینفوگرافیک یا تصاویر و عکس های با نوشته انگیزشی و مثبت به تعداد بسیار زیاد در حال انتشار است و عکسهای با نوشته های انگیزشی هزاران بازدید کسب می کنند حتماً عکس هایی همراه با نوشته های کوتاه و انگیزشی را استفاده کنید.

 

اثربخشی گرافیک در بازاریابی با اینفوگرافیک

اینفوگرافیک از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است استفاده از اینفوگرافیک در سئو و انتقال مفاهیم پیچیده و سخت تاثیر زیادی دارد و خیلی آسان و سریع آن را منتقل میکند.

 

 حتماً چند اینفوگرافیک منحصر به فرد طراحی کنید و در مجموع و در کل سایت گرافیک استفاده کنید طیف رنگ بسیار وسیعی وجود دارد و بسیاری از کسب و کارها رنگ های مخصوص خودشان دارند مثلاً رنگ آبی برای سایت های آموزشی و قهوه ای سوخته برای ساندویچی و … استفاده میشود.

 

 باید رنگهایی با هارمونی مناسب را برای سایتتان انتخاب کنید و عدم هارمونی مناسب باعث به هم زدن نظم را در نظر مخاطب میشود.

 

 وب سایت های بسیاری را بررسی کردم که نیاز به تغییرات زیادی دارند بسیاری از آنها رنگ ها و گرافیک بسیار بی‌نظم و نامناسبی دارند و گرافیک روی مخاطب اثر زیادی می‌گذارد و اگر سایت از هارمونی رنگ مناسبی برخوردار نباشد همراهان از آن سایت استفاده کمتری به عمل خواهند آورد در نظر داشته باشید هیچ رنگی بد نیست اما ممکن است رنگ های متعددی با ما و کسب و کارمان جور در نیاید و زیبایی و جلوه ای که ما می‌خواهیم را به ارمغان نیآورد.

 

پیاده سازی هارمونی رنگ مناسب برای اثربخشی گرافیک در بازاریابی

از همه مهمتر توجه جدی به رنگ ها میتواند شما را منحصربفرد کند توصیه من این هست رنگ بندی نهایی و تایید شده خودتان را انتخاب کنید و از جنبه های مختلف آن را بررسی کنید و در انتها حتماً با سبک شخصی خودتان و منحصر به فرد خودتان باشد.

 در رنگ بندی و گرافیک منحصر به فرد عمل کنید مثلاً: دکمه ها، لینک ها و … و هر موردی رنگ مخصوص داشته باشد نکته مهم اینکه حتماً هارمونی و هماهنگی رنگها را به درستی و دقت انتخاب کنید که حتماً مناسب باشد.

رنگی که به حوزه فعالیت و کسب و کار ما بیاید برای ما قعطاً بهترین رنگ محسوب می شود.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا

اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید