تاثیر نظرات مشتریان در بازاریابی و افزایش فروش

تاثیر نظرات مشتریان در بازاریابی و افزایش فروش

تاثیر نظرات مشتریان در بازاریابی ، نظرات همراهان و استفاده کنندگان از محصولات و خدمات تاثیرات مثبت بسیار زیادی را بر روی مشتریان می گذارد و یک تاکید کننده و تایید کننده و انگیزاننده قوی است و در تمامی جنبه ها به رشد و توسعه کسب و کار و گسترش فروش در تمامی جنبه ها منجر خواهد شد.

 

نظرات همراهان و استفاده کنندگان یک تاکید کننده است

هنگامی مشتری از شما خرید می کنند و پس از خرید نظر درج می کند و از محصولات و خدمات شما تعریف و تمجید می کند به مشتریان بالقوه ی دیگر می گوید شما هم بروید و این محصول را خرید کنید و به صورت غیرمستقیم به افراد دیگر تاکید می کند تا آنها هم خرید کنند نظرات استفاده کنندگان یک تایید کننده است.

 

تاثیر نظرات مشتریان در بازاریابی و تأکید بر درج نظر

هنگام فروش محصول برای آنکه آن را به خوبی بازاریابی کنید و به فروش برسانید ناچار هستید از تبلیغ نویسی استفاده کنید در آنجا توضیحات مناسبی را به مخاطب ارائه می کنید و او پس از خرید نظراتش را درج می کند با خرید و درج نظر به افراد دیگر می گوید من این محصول را خرید  کرده ام و فلان نتیجه را گرفتم، مثلاً شما گفته اید با خرید این محصول در یک ماه پنج کیلوگرم وزن تان را کاهش دهید.

 

او محصول را میخرد و استفاده میکند و در یک ماه وزنش را ۵ کیلوگرم کاهش می دهد و این نتیجه را در قالب نظرات در سایت درج می کند و به تایید گفته های شما می پردازد با این کار به مشتریان دیگر می گوید شما هم بروید و خرید کنید و مشتریان بالقوه ی دیگر با دیدن تایید و تاکید توسط استفاده کنندگان قبلی انگیزه و شور بیشتری برای خرید پیدا می کنند و راحت و سریع تر محصولات و خدمات شما را تهیه می کنند.

 

تاثیر نظرات مشتریان در بازاریابی و استفاده از انواع نظرات 

۱- نظرات درج شده در سایت بدون تغییر حتی با وجود غلط املایی درج گردد

۲- دست خط بدون تغییر با وجود قلم خوردگی و کیفیت بعد

۳- ویدیو بدون تغییر حتی با وجود کیفیت بد دوربین و محیط

۴- نظرات صوتی بدون تغییر با وجود صدای کامیون و بوق ماشین ها

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا

اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید