تولید محتوا بر اساس مزایا چگونه است؟

تولید محتوا بر اساس مزایا چگونه است؟

تولید محتوا بر اساس مزایا ، تولید محتوا دارای ارزش بسیار بالایی است و هر محتوایی مخاطبان خاص خودش را دارد اما بسیاری از محتوا هست که جامعه ای هدف تشنه ی آن هستند و افراد با تولید آن میتوانند به موفقیت های بسیار زیادی دست یابند در این آموزش به تولید محتوا بر اساس مزایا می پردازیم و می گوییم چگونه محتوایی را تولید کنیم که مزایای زیادی را برای استفاده کننده داشته باشد .

 

تولید محتوا بر اساس مزایا و تولید سود برای استفاده کننده

قبل ازتولید محتوا دید کلی نسبت به آن داشته باشید و از خودتان بپرسید خیلی خوب و من این محتوا را تولید کردم و می خواهم از دید استفاده کننده به آن بنگرم و می خواهم درک کنم که چه سودی برایم خواهد داشت.

 

تولید محتوا بر اساس مزایا و اطمینان از مزایا

به حداقل سه مورد از مزایا اشاره کنید استخراج مزایا ثابت می کند محتوای ما ارزشمند است برای استخراج مزایای از این تکنیک استفاده کنید.

 

تولید محتوا بر اساس مزایا با تهیه لیست ویژگی ها

لیستی از ویژگی های محصول را یادداشت کنید برای مثال محتوایی به نام چگونه تمرکز حواس داشته باشیم را آماده کرده اید و این محتوا دارای چنین ویژگی هایی نظیر فایل ویدئو، صوتی، کتاب الکترونیکی است و در کمترین زمان ممکن فرد می تواند مثلا در ۱۰ دقیقه کل آموزش شما را استفاده کند.

 

حالا این ویژگی را به مزایا تبدیل می کنیم و آن را به این صورت ارائه می کنیم و می گوییم در ۱۰ دقیقه تمرکز حواس داشته باشید، افزایش سه برابری تمرکز حواس در ۱۰ دقیقه و… ما ویژگی را به مزایا تبدیل کردیم و هر چقدر که می توانید ویژگی های بیشتری را به مزایا تبدیل کنید و در فاز تکمیلی تر مشکلات و نیازهای مخاطبان را شناسایی  می کنیم و با ارائه ی راهکار اقدام به برطرف کردن آنها با تولید محتوای خواهیم کرد .

 

این مسیر را مدام ادامه می دهیم و در یک کلام پیوسته سبب رشد و پیشرفت خواهیم شد بسیاری از محتوا گنجینه‌هایی ارزشمند از رشد و پیشرفت هستند و سبب رفع بسیاری از مشکلات و ناراحتی می شوند.

 

تولید محتوا بر اساس مزایا  تخصص افراد موفق و شرکت های بزرگ

همه ی افراد موفق و شرکت های بزرگ به سمت تولید محتوا روی آورده اند و در چند سال آینده تولید محتوا جایگاهی بالاتر و ارزشمندتر از جایگاه کنونی خواهد داشت به شما توصیه می کنم حتما محتوا را بر اساس مزایا تولید کنید تا ارزش آن چندین برابر شود و یادتان باشد محتوای با ارزش و دارای مزایای زیادی است ارزش و اعتبار شما را افزایش می دهد.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا

اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید