محتوا قلمرو پادشاهی است

محتوا قلمرو پادشاهی است

محتوا قلمرو پادشاهی است و تولید محتوا یک تخصص پرهیجان، لذت بخش و خستگی ناپذیر است افراد در حوزه‌هایی که تخصص و علاقه دارند تمایل بسیار زیادی دارند که صحبت کنند و از صمیمیت ‌‌‌‌ در آن حوزه ها اصلا خسته نمی‌شود و کلی هم انرژی می‌گیرند تولید محتوا دقیقا صحبت در مورد تخصص و علاقه است.

 

هم تفریح و هم ثروت ساز

همه ی ما تمایل بسیار زیادی داریم در مورد موفقیت ها، تخصص‌ها و علاقه هایمان صحبت کنیم، اگر به داستان زندگی موفق ترین افراد مثل آقای برایان تریسی نگاه کنید به سرعت متوجه خواهید شد ‌‌‌‌‌‌ چقدر عالی و بی نظیر در مورد علاقه و تخصصی اش صحبت می‌کند و دلیل این همه موفقیت و شهرت و اعتبار قطعا‌ تولید محتوا بوده است، آن هم تولید محتوایی که پس از گذشت سال‌ها هرگز متوقف نشده است به خوبی روشن است، تولید محتوا حرفه ای لذت بخش و ثروت ساز است.

 

شما در هر حوزه ای که فعالیت می کنید و هر تخصصی که دارید افرادی هستند که می‌خواهند به جایگاه شما برسند، فرض کنید که شما در گویندگی تخصص زیادی دارید و به خوبی و حرفه ای این کار را انجام میدهید، مطمئناً افرادی هستند که می‌خواهند به جایگاه شما برسند و اگر شما در این زمینه شروع به تولید محتوا کنید بدون شک افرادی هستند که حاضر هستند پول پرداخت کنند و از آموزش‌های شما استفاده کنند تا آنها هم به جایگاه شما برسند.

 

بسیاری از افراد هستند که می‌خواهند از ابتدا دنیایی از محتوا را داشته باشند و چون الان محتوای کمی یا حتی تخصص کمی دارند انگیزه لازم را برای حرکت و تولید محتوا ندارد، دوست عزیز نه تنها این افراد بلکه همه ی ما از ابتدا تمام مسیر را نمی دانیم مثلا اگر همین الان به شما بگویم که در این حوزه خاص شروع به تولید کن و فلان موضوع ها را هم پوشش بده و دقیق دقیق اسم تمام حتی سر تیتر ها را هم به شما بگویم باز هم احتمال اینکه شما تمام این کارها را انجام دهید کم است.

 

کافیه قدم اول را بردارید و اولین محصولتان را تولید کنید باور نمی‌کنید با چه سیر عظیمی از ایده ها و مسیرهای عالی مواجه خواهید شد ایده هایی به ذهنتان می آمد و مسیرهایی را شناسایی می کنید که فقط به خودتان می‌گویید تا الان چرا این را نمی دانستم، اینکه در دسترسم بود.

 

سال بود که و بلاگ ایجاد کردم باورتان نمی‌شود که حتی ایده های خوبی هم نداشتم اسم وبلاگ را چی بگذارم و مدام اسمش را عوض می کردم بعد از این که اسمش را تغییر می دادم و چند محتوا در آن قرار می‌دادم ایده های بهتری به ذهنم می‌رسید و اقدامات بهتری انجام می‌دادم مسیر تولید محتوا دقیقا همین هستش، شما در حوزه ای که به آن علاقه دارید یا تخصص لازم را می بینید شروع به تولید محتوا کنید، به قدری مسیرهای بی نظیر را شناسایی می کنید که مثل الان من نمیرسم همه آنها را عملی کنم فقط دارم به قسمت‌هایی از آنها رسیدگی می کنم.

 

از کجا شروع به تولید محتوا کنم؟

از همین جایی که الان هستید بهترین زمان و مکان برای تولید محتوا است، ما که محتوایی را اختراع نمی کنیم، هیچ کس محتوا را اختراع نمی‌کند، تولید محتوا فقط گردآوری و کنار هم قرار دادن محتوا است.

اگر همین الان شروع به تولید محتوا کنید ممکنه حرفه ای باشید محتوای فوق العاده ای را تولید کنید و اگر حرفه ای نباشد حتی با یک مقاله چند خطی هم شروع کنید و نصف بر گه های دفتر تان را بتوانید بنویسید خیلی خیلی عالی است چون با تمرین و تکمیل تخصص مطمئنا همین چند خط دفتر به تولید چندین کتاب خواهد رسید.

 

چقدر تولید کنیم؟ چقدر زمان می برد؟

دوست گرامی اگر شما یک موضوع را انتخاب کنید و مثلا شش بخش از این موضوع را هم انتخاب کنید و موضوع اصلی را به عنوان نام کتاب یا نام محصول و شش بخش را به عنوان فصل ها در نظر بگیرید برای هر بخش هفت قسمت در نظر بگیرید و برای هفت قسمت یک توضیح کامل در حد دو سه صفحه بنویسید و روزی چندصفحه از این قسمت ها را تکمیل کنید. در کمتر از یک ماه شما صاحب یک کتاب هستید که می‌توانید محصول ویدیویی یا صوتی آن را هم تولید کنید. و این درحالی است که روزانه چیزی در حدود نیم ساعت تا چهل دقیقه بیشتر از شما زمان نمی‌گیرد و این روند در طول سال‌ اگر در پیش بگیرید شما دوازده کتاب تولید کرده اید که میتوانید به راحتی محصول ویدئویی و صوتی آن را هم تولید کنید که در گذر زمان شما حجم عظیمی از محتوا را تولید کرده اید.

 

تولید محتوا را ادامه دهید

بسیاری از افراد تولید را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهند و حجم بالایی از محتوا را تولید میکنند اما پیش که می روند خسته می‌شوند و این روند را متوقف میکنند و به دوستان گرامی تولید محتوای ناب را به عنوان یک علاقه و حرفه ای لذت بخش ادامه بده و هرگز آن را متوقف نکن چون محتوایی که شما تولید می کنید در ابتدا فقط بخش کوچکی از حجم عظیمی از محتوایی است که واقعا می توانید تولید کنید و توانایی شما خیلی خیلی در این زمینه بالاست چون روی خودتان کار نکرده اید ممکن است خوب این موضوع را درک نکنید.

 

فرض کنید شما در زمینه ی خودرو تولید محتوا را انجام می دهید به نظرتان همین الان چند گزینه دم دست دارید که به سرعت شروع به تولید کنید، به قدری گزینه‌ها زیاد است که بیست چهار ساعت هم تولید محتوا را انجام دهید باز هم محتواهایی وجود دارد که تولید کنید مثل رنگ خودرو لاستیک فرمان د اشبورد ترمز کلاج گاز سوخت شمع باتری روغن موتور و… هر کدام از این گزینه‌ها توضیحات بسیار زیاد و مفصلی دارند که افراد بسیار زیادی به دنبال یادگیری این اطلاعات هستند.

 

 

تولید آسان است و به سرعت می توانید حجم عظیمی از محتوای ناب و خالص را تولید کنید.

برای تولید مطالب نیاز به آزمون و خطا نیست من تکنیک های تولید محتوا را در قالب یک دوره ی بی نظیر آماده کرده ام می توانید از آن استفاده کنید وحجم عظیمی از محتوا را تولید کنید.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا

اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید