بازاریابی با دموی محصولات و خدمات

بازاریابی با دموی محصولات و خدمات

بازاریابی با دموی محصولات و خدمات ، یک راهکار فوق العاده بی نظیر و انگیزشی است و از نظر من می تواند بدترین محصولات را هم به پرفروش ترین محصولات تبدیل کند فقط کافی است از آن استفاده کنید با ما همراه شوید تا در این آموزش ارزشمند این تکنیک ارزشمند را به شما آموزش دهم.

 

استفاده از تکنیک بازاریابی با دموی محصولات و خدمات

دموی محصولات و خدمات قسمتی انگیزشی و جذاب و بسیاری ناب از محصولات و خدمات است اگر خلاصه تر به شما بگویم یعنی اینکه مثلاً شما ۳ ساعت آموزش را تولید کرده اید حالا ۲۰ دقیقه از مهمترین قسمت آن را در اختیار مخاطبان قرار دهید و بگویید از علاقه مند به یادگیری بیشتری هستید حالا بیاید و محصول را خرید کنید.

 

بازاریابی با دموی محصولات و خدمات مخصوصاً در مورد مطالب آموزشی و فایل های که میتوان به صورت اینترنتی به فروش رساند تاثر و بازده بسیار زیادی دارد و می تواند از آموزش، کتاب، ویدئو، صوت و … در آن استفاده کنید.

 

 بنابراین در محصولات و خدماتتان قسمتی را به عنوان دمو انتخاب کنید آن را در اختیار مخاطبان قرار دهید.

 

توصیه میکنم دمو را در هر جایی که مطالب مشابه و مربوطی دارید منتشر کنید و در سایت‌های گذاری هم آن را به اشتراک بگذارید.

 

اعتماد سازی در بازاریابی با دموی محصولات و خدمات

بازاریابی با دموی محصولات و خدمات اطمینان از خرید محصول، اطمینان از کیفیت محصول و اطمینان از دریافت مزایا را در مخاطب به وجود می آورد و از همه مهمتر شک و تردیدها را از بین می‌برد و آرامش خاطر به مخاطبان می دهد و آنها با خیال راحت تصمیم به خرید می گیرند اگر از این تکنیک استفاده کنید مسلماً تاثیر زیادی بر میزان فروش و اعتماد سازی خواهد گذاشت.

 

 بنابراین همین الان یک برنامه ویژه طراحی کنید و دموی محصولات و خدمات را با توجه به نوع فعالیتی که انجام می‌دهید پیاده سازی کنید و آن را جلوی چشم و دم دست مشتریان و مخاطبان قرار دهید حتماً دمویی که انتخاب می‌کنید ارزش بالای داشته باشد و واقعی باشد و مخاطب همه چیز را درک کند.

دموی شما درک مشتریان نسبت به شما را می سازد.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا

اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید