طراحی صفحه تماس با ما

طراحی صفحه تماس با ما

طراحی صفحه تماس با ما ، صفحه تماس با ما یکی از مهم ترین صفحات بازاریابی و راه اصلی رفع ابهامات لحظه ای و صفحه ای برای اعتمادسازی است اگر این صفحه به درستی طراحی شود سود زیادی عاید کسب و کارها خواهد شد اما اگر به درستی طراحی نشود باعث زیان خواهد بود و کسب و کار ها نمی توانند ارتباط سریع و آسانی را با مخ[vip_data]اطبان برقرار کنند.

به طراحی صفحه تماس با ما می پردازیم. صفحه تماس با ما خ قرار هست چه کاری را برای ما انجام دهد؟ می گویم که کاربران به راحت ترین شکل ممکن بتوانند با ما ارتباط برقرار کنند اما چرا این صفحه تا این حد حائز اهمیت است؟

 

چون کاربران هنگام مواجه شدن با سوالات مهم و لحظه ای می خواهند با ما ارتباط برقرار کنند و بیشتر از ما شناخت پیدا کنند و ما باید همه چیز را خیلی ساده و سریع در اختیار آنها قرار دهیم.

 

طراحی صفحه تماس با ما و ایجاد پل های آسان ارتباطی

 بنابراین توصیه می کنم از همه ی کانال های ارتباطی برای برقراری ارتباط استفاده کنید صفحه تماس با ما، خط ثابت، شماره همراه، شبکه های اجتماعی، ایمیل، امکان ارسال پیام به قسمت های مختلف را قرار دهید و یک نکته مهم دیگر هم فراموش نکنید برای بسیاری از پرداخت هایی که ممکن است به صورت دستی انجام شود حتما شماره کارت عابر بانک و شماره شبا را قرار دهید چون هنگامی که جلوتر می روید کسب و کارتان توسعه پیدا می کند و به دلایل متفاوت پرداخت هایی را به صورت دستی خواهید داشت.

 

اعتمادسازی هنگام طراحی صفحه تماس با ما

در صفحه تماس با ما علاوه بر برقراری سریع ارتباط به اعتماد سازی هم بپردازید و سعی کنید ابزار راحتی را برای کاربران فراهم کنید.

 

نمونه های طراحی صفحه تماس با ما

به وب سایت های زیادی مراجعه کرده ام به روشنی قابل شهود است که کسب و کارهای موفق صفحه تماس با ما حرفه ای دارند و برای آن زمان صرف کرده اند و آن را به خوبی طراحی و پیاده سازی کردند در طراحی صفحه تماس با ما حتما از اطلاعات دقیق از روزها و ساعت های کاری و پشتیبانی به مخاطبان را هم مشخص کنید و همه ی نکات را چنان جلوی دست قرار دهید که به هر شکلی که خود کاربر راحت بود و خواست با شما ارتباط برقرار کند بتواند این کار را انجام دهد.

 

 

 چون صفحه تماس با ما مدام در دسترس کاربران است و آن ها پیوست آن را می بینند طراحی نامناسب یا غیرشفاف بودن این صفحه ممکن است بسیاری از مشتریان را از شما دور کند و اکیدا توصیه می کنم حتما آن را در بالای صفحه و جلوی دست کاربران قرار دهید حتی اگر نیاز بود به صورت صوتی و ویدئویی کاربران را هم راهنمایی کنید.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا

اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید