پیشنهاد فروش جذاب طراحی کنید

پیشنهاد فروش جذاب طراحی کنید

پیشنهاد فروش جذاب طراحی کنید ، اگر همینجوری دست روی دست بگذارید و انتظار داشته باشید کاربران از شما خرید کنند مسلماً فروش های بسیار زیادی از دست می‌دهید یکی از اصلی ترین راههای فروش پیشنهادات فروش حرفه ای است که براساس نیازها و شرایط طراحی و در اختیار کاربران قرار می گیرد.

 

پیشنهاد فروش جذاب طراحی کنید تا فروشتان افزایش یابد

پیشنهاد فروش جذاب طراحی کنید تا فروش های بسیار زیادی را ایجاد کنید در تمام طول سال و به طور کلی یک برنامه خاص را برای ارائه پیشنهادها طراحی کنید و بدانید در چه روزی و چه ایامی چه پیشنهادهایی را می‌خواهید به مخاطبان عرضه کنید مسلماً یک پیشنهاد خوب یک بازدهی خوب و ارزشمند را خلق خواهد کرد.

 

اگر میخواهید همراهان به راحتی از شما خرید کنند پس پیشنهاد فروش جذاب طراحی کنید

 بنابراین عمده فروش ها در همین پیشنهادها است و ما باید برنامه ویژه ای را برای آن داشته باشیم تخفیف یک انگیزاننده و مشوق برای خرید است علیرغم اینکه تخفیف ها یکی از ضررهای هر کسب و کاری است اما همیشه چنین نیست و در بسیاری از مواقع سود های زیادی را برای افراد و شرکتها در پی دارد.

 

 لیستی از ایام خاص، روز های خاص و مناسبت ها و روزها و زمان هایی که خودتان تمایل دارید مثل تابستان، پاییز و … را مشخص کنید.

 

حتماً از تقویم کمک بگیرید و یادداشت‌ کنید که چه روزهایی خودتان تمایل دارید  آنها را اجرا کنید تا بتوانید پیشنهاد تخفیف اثرگذاری را ارائه کنید.

 

مهلت محدود:

 یکی دیگر از جذاب‌ترین تکنیکهای پیشنهادات فروش است که پیشنهاد فروش در مهلت محدود می باشد.

 

توصیه میکنم از تایمر شدن زمان هم که نشان می‌دهد چند روز ساعت و دقیقه دیگر مهلت دارید حتماً استفاده کنید و آن را جلوی چشم کاربران قرار دهید.

 

 فروش با تعداد محدود:

این مورد را بارها شاهد بودم و نسبت به دو مورد قبلی بازدهی بسیار بیشتری دارد مثلاً فقط ۱۰ نفر اول ۷۰ درصد تخفیف می‌گیرند.

 این تکنیک را به خوبی پیاده سازی کنید ترس از جا ماندن خارق العاده است:

 مشریان را به سرعت ترغیب و تشویق به خرید می‌کند مثلاً به آنها می‌گویید رقبای شما با خرید محصول و یادگیری فلان تکنیک ها از شما پیشی می‌گیرند.

 

با ارائه پیشنهادات متنوع فروش پیوسته و در تمام طول سال و در تمام شرایط اوضاع میتوانید فروش بالایی داشته باشید فقط تاکید می کنم پیوسته ادامه دهید و به یکبار و دوبار راضی نشوید.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا


اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید