حذف ابهامات و ریسک : اعتمادسازی در بازاریابی اینترنتی

حذف ابهامات و ریسک : اعتمادسازی در بازاریابی اینترنتی

حذف ابهامات و ریسک : اعتمادسازی در بازاریابی اینترنتی ، طبق تحقیقات انجام شده مهم ترین دلیل فروش برای شرکت های تجارت الکترونیک و اعتماد مشتریان هست و دلایل دیگری هم وجود دارد که در درجات بعدی قرار دارند اگر تا بحال برای اعتماد مشتری برنامه ریزی خاصی انجام نداده اید همین الان دست به کار شوید چون اعتماد مشتری می تواند یک شرکت را موفق یا ورشکسته کند.

 

روند توقف ناپذیر در  حذف ابهامات و ریسک 

 حتمًا تا پایان همراه من باشید خیلی ساده می گویم برای کسب اعتماد مشتریان قدم بردارید و هرگز آن را متوقف نکنید چون اعتماد اکتسابی است و یک دفعه و یکشبه و باری به هر جهت به دست نخواهد آمد هر کجا ابهام و ریسک هست یعنی موارد سلب اعتماد وجود دارد و هر کجا موارد شفاف و مثبت وجود داشت یعنی آنجا توانسته اید برای اعتماد سازی قدم بردارید موارد شفاف و مفید یعنی اعتماد سازی و موارد غیر شفاف و غیر ضروری یعنی مواردی که باعث سلب اعتماد مشتری می شوند.

 

 حذف ابهامات و ریسک و دلایل علمی

تحقیق علمی را در مورد اعتماد مشتری انجام می دادم و به وضوح شاهد بودم اعتماد که باشد همه چیز حل است و بسیاری از مشکلات و موانع از سر راه کنار خواهند رفت اعتماد مبحثی گسترده و همه جانبه است مثلاً هر کاری که انجام می دهیم با اعتماد مشتری در ارتباط است به این ترتیب که یا اعتماد او را می افزاید یا می کاهد آن چیزی که مهم است این نکته مخفیانه و به نوعی نامشخص است که ما تمام سایت و فعالیت های مان را باید از گذشته جستجو کنیم و سایت را از آیتم های سلب اعتماد پاکسازی و به موارد اعتمادسازی تبدیل کنیم.

 

این را همیشه و همه جا به خاطر بسپارید اعتماد مشتری را به دست آورید به موفقیت رسیدید و  اگر آن را از دست دهید به شکست رسیده اید بنابراین از ابتدا کل سایت را بگردید و موارد غیرضروری، غیر شفاف، نامشخص، دارای ریسک و ابهام را حذف کنید و موارد اعتماد ساز که شفافیت و وضوح بیشتری ایجاد می کنند را جایگزین آنها کنید.

 

 حذف ابهامات و ریسک و زمان تاثیرگذاری اعتماد

اعتماد فرایندی زمان بر و البته کمی سخت است اما نه به این معنی که باید مسیر دشواری را برویم بلکه به این معنا که باید خوب با کیفیت و شفاف کار کنیم موضوع همین است و در طول زمان هر کسی که این کار را انجام داده است به برند بزرگ و ساخته شده ای تبدیل شده و صاحب اعتبار، شهرت و نام نیک شده است.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا

اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید