بازاریابی با استفاده از شبکه های اجتماعی

بازاریابی با استفاده از شبکه های اجتماعی

بازاریابی با استفاده از شبکه های اجتماعی امروزه بیش از پیش اهمیت بالایی گرفته است و من در این آموزش به شما یاد می دهم چگونه از شبکه های اجتماعی برای پیشبرد برنامه های تبلیغاتی استفاده کنید و با به کارگیری شیوه های موثر کسب و کارتان را پیوسته توسعه و گسترش دهید برویم سراغ اهمیت بازاریابی در شبکه های اجتماعی ابتدا با یک سوال شروع می کنم.

 

بازاریابی با استفاده از شبکه های اجتماعی و دسترسی به حجم عظیمی از جامعه هدف

 اگر به شما بگویند جامعه ی هدفتان همین الان آنلاین هستند و افراد بسیار زیادی در حال خرید محصولات و خدمات مرتبط با حوزه کاری تان هستند شما چه فکر می کنید؟ 

 

احتمالا می گویید افراد و شرکت هایی هستند که محصولات و خدماتی مشابه من را می فروشند و فروش بالای هم تجربه می کنند این موضوع کاملا صحیح است.

 

خوب حالا یک سوال دیگر می پرسم چرا شما الان در حال فروش آن محصولات و خدمات نیستید؟ 

 

چون با کاربران و جامعه هدف مربوطه در ارتباط نیستید و نمی توانید محصولات و خدماتتان را به آنها ارائه کنید.

 

 سوال سوم از شما می پرسم این جامعه هدف که من گفتم آنلاین هستند به نظرتان کجا آنلاین هستند؟

 

دسترسی به جامعه آنلاین توسط بازاریابی با استفاده از شبکه های اجتماعی

 معلومه در موتورهای جستجو در حال جستجو هستند در شبکه های اجتماعی در حال لایک و مطالعه مطالب مربوط به حوزه فعالیت شما هستند و ما در این آموزش می خواهیم شبکه های اجتماعی را بیشتر پوشش دهیم.

 

 ابتدا شفاف کنیم که جامعه هدف شما همین الان در شبکه های اجتماعی آنلاین هستند و ما می خواهیم بدانیم چه مزیت هایی برای ما دارند یک نکته دیگر هم اینجا اشاره کنم ما شبکه های اجتماعی زیاد داشتیم که مدت ها کار کردند کلی هم موفق شدند اما الان دیگر وجود ندارند یا حداقل ما از آنها استفاده نمی کنیم شبکه های اجتماعی چون دسترسی به آنها راحت و سریع است و هزینه ی راه اندازی ندارند و ما با کمترین تلاش می توانیم در آنها عضو شویم اهمیت بسیار بالایی دارد.

 

در میان این شبکه ها شبکه های تحت پوشش گوشی های همراه به مراتب اهمیت بالاتری دارند و ما به آسانی می توانیم با جامعه هدف خودمان در ارتباط باشیم و با ارسال مطالب در هر زمان و مکانی که بخواهند وارد شبکه‌های اجتماعی شوند با  ورودشان به شبکه های اجتماعی می‌توانند از  مطالب استفاده کنند.

 

 با توجه به صحبت های گفته شده  شبکه‌های اجتماعی مکان عالی برای بازاریابی و تبلیغات و برند سازی است و ما می توانیم با کمترین تلاش به مخاطبانمان دسترسی داشته باشیم از شبکه های اجتماعی می توانیم هوشمندانه تر هم استفاده کنیم ببینیم بیشتر این افراد در کدام یک از شبکه های اجتماعی هستند ممکن است استراتژی شما فقط تلگرام یا اینستاگرام باشد فقط به دنبال بیشترین بازده و بالاترین تاثیرگذاری باشید توصیه می کنم فقط از یک کانال استفاده نکنید.

 با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا

اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید