به خودتان ایمان و اعتماد داشته باشید تا نتایج را ایجاد کنید

به خودتان ایمان و اعتماد داشته باشید تا نتایج را ایجاد کنید

به خودتان ایمان و اعتماد داشته باشید تا نتایج را ایجاد کنید به برندهای بزرگ و شخصیت های سرنوشت ساز تاریخ بنگیرید چه چیزی باعث شد آن همه تحولات، اختراعات و نتایج شگفت انگیز را ایجاد کنند؟

 

شما اگر باور کنید و ایمان داشته باشید که میتوانید بدون شک هر نتیجه ای را ایجاد خواهید کرد این یکی از تجربیات من بوده است و همواره متعهد شده ام تا همیشه فقط و فقط به خودم ایمان و اعتماد داشته باشم و توجه ی به حرفای نا امید کننده و دلسرد کننده نداشته باشم.

 

موفقیت بر اساس تکامل ایجاد می شود یعنی برای رسیدن به عدد ۱۰۰ حتما باید از قبل به عدد ۹۹ رسیده باشیم و همه ی ما در این موضوع هیچ شکی نداریم اما چه می شود وقتی که می خواهیم به عدد ۱۰۰ برسیم و از قبل میدانیم و مطمئن هستیم لازمه ی رسیدن به ۱۰۰ این است که از عدد ۱ شروع کنیم و یکی یکی پله ها را بالا برویم و در نهایت به عدد ۹۹ و در گام آخر به عدد ۱۰۰ برسیم اما باز هم شک و تریدید داریم و زود نا امید می شویم؟

 

هنگامی که در عدد ۴۹ هستیم هم خودمان ناامید میشویم هم افراد دیگر ما را ناامید میکنند؟ با وجود اینکه میدانیم وقتی کهه از عدد ۱ به عدد ۴۹ رسیده ایم پس میتوانیم به عدد ۱۰۰ هم برسیم و هرگز نباید ناامید شویم این رمز و هنر مردان و برندهای بزرگ دنیا است پس به خودتان ایمان و اعتماد داشته باشید تا نتایج را ایجاد کنید.

 

به خودتان ایمان داشته باشید و در برابر مشکلات و ناخواسته‌ها خودتان را نبازید کارآفرینان بزرگ مردان و زنان شجاعی هستند که به خود، توانایی‌ها و استعدادهایشان ایمان داشتند و ایمان آنها باعث به‌وجود آمدن کارخانجات و شرکت‌های بزرگ شد که زندگی خودشان و هزاران نفر را تغییر داد رفع مشکلات از اصلی‌ترین گزینه‌های کارآفرینان و افراد شجاع است.

 

این را بدانید مشکلات همیشه هست این ما هستیم که باید شجاع‌تر و محکم‌تر و خودمان را با تمام وجود قبول داشته باشیم و پیوسته به تلاش‌ها، تصمیمات و اقدامات خودمان ایمان داشته باشیم وقتی که برنامه دقیق و مشخص دارید و توانایی انجام آن را در خودتان می‌بینید بدون معطلی و اتلاف زمان با ایمان به خودتان آن را اجرایی کنید.

 

داشتن ایمان و اطمینان به خودمان بسیاری از مشکلات را از بین می‌برد ایمان و اطمینان به خودمان سوختی تمام نشدنی برای موتور ما است که باعث می‌شود هرگز خسته نشویم به تردیدها و دودلی‌ها اعتنا نکنیم ادیسون وقتی لامپ را اختراع کرد و ده‌هزار بار به شکست انجامید افراد زیادی با حرف‌های ناامید کننده و سرد می‌خواستند او را متوقف کنند اما ایمان و اطمینان به خودش او را مجاب کرد ادامه دهد و نتیجه‌ی آن ایمان و اعتماد به خود تحولی در زندگی بشریت ایجاد کرد بنابراین به خودمان ایمان و اعتماد داشته باشیم تا شکست ناپذیر شویم.

 

وقتی به خودتان ایمان دارید به اقدامات، فعالیت ها، تلاش ها و تمام کارهایتان ایمان و اعتماد دارید و آنگاه به راحتی و خیلی سریع نتایج ایجاد می شود بنابراین باز هم تأکید میکنم به خودتان ایمان و اعتماد داشته باشید تا نتایج را ایجاد کنید.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا


اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید