ویژگی پیشنهاد فروش

ویژگی پیشنهاد فروش چگونه است؟

ویژگی پیشنهاد فروش ، ارائه هر پیشنهاد فروشی نمی‌تواند فروش بالای ایجاد کند فروش دارای ویژگی‌های است و اگر انها را رعایت کنید مسلماً فروش بالایی خواهید داشت.

 

نیازهای و ویژگی پیشنهاد فروش

بنابراین نیاز است ما در پیشنهادات فروش نکات ریز و ویژگی‌های را به کار ببریم تا فروش بالایی ایجاد کنیم.

ویژگی پیشنهادات فروش از نظر من مهمترینش بحث دریافت ارزش و مزایا است.

حتماً در پیشنهاد فروش در نظر بگیرید که مشتریان باید مزایا و ارزش قابل توجه ی دریافت کنند تا انگیزه لازم را برای خرید داشته باشند.

 

پیشنهاداتی که ارزش و مزایای را در پی ندارد معمولا فروش کمی را ایجاد میکنند پیشنهاد را احساسی مطرح کنید و روی احساس متمرکز شوید. به نحوی که احساس مخاطبان بهتر و مثبت تر شود.

 

جذابیت و ویژگی پیشنهاد فروش

مورد بعدی جذابیت است و پیشنهاد جذابیت لازم را داشته باشد و مشتری احساس کند با خرید این محصول سود زیادی خواهد کرد و یک احساس خاص و برترین را از آن دریافت کند.

بی دردسر بودن، ترغیب کننده بودن و دریافت آسان و سریع را فراموش نکنید.

 

در پیشنهادی که ارائه می کنید توضیح کوتاه انگیزشی بنویسید و می توانید به صورت ویدئو و دستخط باشد تاثیر گذاری بیشتر خواهد داشت.

 

 اگر از دید خودمان به ویژگی پیشنهاد فروش بنگریم ما به مخاطبان می گوییم بیایید پول پرداخت کنید و این محصول را خرید کنید حالا اگر از دیدگاه آنها به پیشنهاد بنگریم آنها می‌گویند می‌خواهیم پول پرداخت کنیم آن وقت چی دریافت میکنیم؟

 

ارزش و ویژگی پیشنهاد فروش

بنابراین مواردی که مخاطبان با خرید از شما دریافت میکنند در قالب ۱۰- ۱۵ جمله به صورت انگیزشی بیان کنید و این جملات نتایج نهایی خرید از ما باشد. در آن جملات بگویید این محصول را که خرید می کنید به این نتایج می‌رسید.

 

طراحی مناسب ویژگی پیشنهاد فروش به جای خود از همه مهمتر پیشنهاد را دم دست مشتریان قرار دهید در قالب یک لینک و دکمه کوچک و فقط در ایمیل یا در قسمت خاصی از سایت آن را قرار ندهید.

همه جا پیشنهاد را پخش کنید در ایمیل، گوشی های همراه، پیام اختصاصی، از طریق پروفایل و … آن را در اختیار کاربران قرار دهید و هدفتان این باشد پیشنهاد را ببینند.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا

اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید