دریافت اطلاعات مخاطبین

دریافت اطلاعات مخاطبین

دریافت اطلاعات مخاطبین یکی از مهم ترین کارها برای افزایش فروش و بازدهی بیشتر بازاریابی است. دریافت سریع و هوشمندانه اطلاعات میتواند کاربران را تشویق کند که اطلاعاتشان را در اختیار شما قرار دهند.

 

هنگام دریافت اطلاعات مخاطبین بدانیم چه نوع اطلاعاتی نیاز داریم؟

 اگر بدانیم چه نوع اطلاعاتی نیاز داریم می توانیم اطلاعات تعداد بسیار زیادی از مخاطبین علاقمند به حوزه ی فعالیت مان را به راحتی دریافت کنیم.

 باید بپرسم چه اطلاعاتی نیاز داریم؟ به بسیاری از سایت‌ها در گذشته مراجعه کردم و می خواستم خرید دانلودی را انجام دهم شگفت اینکه شماره ملی هم درخواست می‌کردند!

 

اگر بهتر و شفاف‌تر به موضوع نگاه کنیم باید از خودمان بپرسیم چه اطلاعاتی را حتماً نیاز داریم؟

 

هدفمند هنگام دریافت اطلاعات مخاطبین

وضعیت اطلاعاتی اگر مشخص باشد بهتر است و سپس اقدام به دریافت اطلاعات می کنیم اگر فقط بخواهیم اطلاعات را دریافت کنیم مسلماً موفقیت زیادی تجربه نخواهیم کرد از مهمترین اطلاعات کاربران ایمیل و لول پایین‌تر شماره موبایل هست و حالا باید بررسی کرد کسب و کار شما چه نوع اطلاعاتی را نیاز دارد؟

 بسیاری از سایت ها با نام و شماره موبایل کار می‌کنند و تعداد بسیار بالای دیگری با شماره موبایل کار میکنند هر کسی با توجه به نوع فعالیتش باید بداند چه نوع اطلاعاتی نیاز دارد؟

 

توجه به آینده در دریافت اطلاعات مخاطبین

 حتماً در دریافت اطلاعات حساسیت داشته باشیم و نیم نگاهی به چند سال آینده به سمتی میرویم که  اهمیت شماره موبایل بیش از پیش می شود.

 

 من در این آموزش می خواهم به شما بگویم دریافت اطلاعات مخاطبین فقط هنگام عضویت مهم نیست بلکه ده ها راه دیگر هم وجود دارد که میتوان به آسانی اطلاعات مخاطبان را دریافت کرد.

 

با توجه به شرایط و اوضاع متفاوت اطلاعات مختلفی را از مخاطبان دریافت میکنیم.

بیشتر اوقات فقط مهمترین اطلاعات را دریافت میکنیم و باید قبل از دریافت هر اطلاعات استراتژی مناسب آن را پیاده کرده باشیم.

 

یکی دیگر از استراتژی های با اهمیت این است که در کل سایت یک نوع فرم استفاده کنیم تا کاربران با آن احساس راحتی و آشنایی داشته باشند و اولین فرم را که پر کنند فرم های بعدی برای آنها عادی می شود و به راحتی آنها را پر میکنند.

 

توصیه میکنم یک استراتژی بسیار هدفمند را برای دریافت اطلاعات مخاطبان داشته باشید فقط سعی کنید انگیزشی باشد و کمترین اطلاعات را دریافت کنید تا به سرعت آنها را پر کنند.

 

طراحی فرم های پیش فرض و طولانی فقط ما را از دریافت اطلاعات مخاطبان محروم میکند.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا

اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید