خدمت خوب ارائه کنید تا بهای خوب دریافت کنید

خدمت خوب ارائه کنید تا بهای خوب دریافت کنید

خدمت خوب ارائه کنید تا بهای خوب دریافت کنید به برندهای بزرگ نگاه کنید آنها چرا برندهای بزرگی هستند؟

اپل چرا تا این حد ارزشمند و بزرگ است؟

مایکروسافت چرا تا این حد معتبر و ارزشمند است؟

شرکت های بزرگ چگونه صاحبان خود را میلیاردر کردند؟

آنها خدمت خوب ارائه کردند و بهای ارزشمند و خوب دریافت کردند پس شما هم خدمت خوب ارائه کنید تا بهای خوب دریافت کنید.

 

نیازی نیست ما چرخ را از نو اختراع کنیم خودمان خوب میدانیم هر کس خدمت خوب ارائه کند به راحتی و سریع موفق خواهد شد مدت ها روی اعتماد مشتری و دلایل شکست و موفقیت شرکت های مختلف تحقیق و بررسی انجام دادم همواره در شک بودم از درصد بسیار بالای شرکت ها و برندهای شکست خورده وقتی که خوب بررسی کردم متوجه شدم خدمت خوب فقط یک واژه زیبا نیست خدمت خوب برنامه خوب نیاز دارید از مشتری مداری، محصول مداری، اعتمادسازی، فروش، بازاریابی، نوآوری، توجه به مشتری، به کارگیری تکنولوژی های جدید و همپا با مشتری و تغییرات روز دنیا پیش رفتند.

 

چگونه میخواهید خدمت خوب ارائه کنید؟

چه برنامه ای برای آن دارید؟

فقط میخواهید چند محصول و آموزش را تولید کنید و یک شبه میلیاردر شوید؟ آیا کسی را می شناسید که یکشبه به چنین موفقی رسیده باشد و ثروت و موفقیت پایدار داشته باشد؟

 

دوست عزیز خدمت خوب یعنی تمام عرضه ها و ارائه های شما خوب و عالی باشد پس برنامه ریزی ریزتر نیاز دارید از ورود و عضویت و … تا پرداخت، ارتباطات، آموزش و … همه و همه با بهترین ها را ارائه کنید.

 

دوستی به من میگفت من نیازی به کسب و کار پایدار ندارم به هر مشتری فقط یکبار بفروشم در نهایت میلیاردر خواهم شد آن دوست به تعداد زیادی از مشتریان هر کدام فقط یکبار فروخت در نهایت همه علیه او تبلیغ منفی انجام دادند و پولی هم به دست آورده بود از دست داد.

 

پس خدمت خوب ارائه کنید تا بهای خوب دریافت کنید و هرگز به کمتر ازن رضایت ندهید و مطئن باشید رمز پیروزی فقط همین است.

در کنار خدمت خوب دو چیز را حتماً طلب کنید و یادتان باشد این دو مورد را داشته باشید همه چیز را دارید.

  • ثروت پایدار
  • اعتماد همراهان

 

خدمت خوب ارائه کنید تا برند شخصی‌تان یک برند معتبر و ارزشمند باشد همه‌ی ثروتمندان و کارآفرینان بزرگ تولیدکننده بودند که با تولیداتشان توانستند مشکلات بزرگ را حل کنند و خدمات بزرگ را به مردم ارائه کنند و به همان اندازه که خدمت‌‌شان بزرگ بود پاداش هم دریافت کردند و به ثروت، اعتبار، نام نیک، شهرت و برندهای بزرگ رسیدند می‌توانیم بگوییم میزان پاداشی که دریافت می‌کنیم رابطه‌ی مستقیم با میزان خدمتی که ارائه کرده‌ایم دارد.

 

هر چقدر خدمت بزرگتر باشد پاداش هم بزرگتر خواهد بود توانایی‌هایتان را افزایش دهید و به بهبود در تمامی جنبه‌‌ها بپردازید و همین توانایی و بهبود را در تمام جنبه‌ها به دیگران هم ارائه کنید تا خدمت بزرگتری را ارائه و دریافت‌هایی به همان اندازه بزرگ داشته باشید ساخت برند شخصی و تبلیغ برای خودمان سخت‌گوشی و مداومت می‌خواهد و ما تلاشمان را افزایش می‌دهیم و با بهبود و یادگیری توانایی‌هایمان افزایش پیدا می‌کند و سریع‌تر و بهتر رشد می‌کنیم.

 

می‌توانیم به خودمان و جهان اطرافمان سود برسانیم و اوضاع و شرایط بهتری داشته باشیم با توانایی و آمادگی مناسب نتایج بهتری برای ما رقم خواهد خورد همیشه راه های بهتری هم وجود دارد چه ما از آن آگاه باشیم و چه نباشیم آن مسیرها به مقصدهای مشخص می‌رسند این ما هستیم که بر اساس دیدگاه‌هایمان یا آن را می‌بینیم یا نمی‌بینیم.

 

اگر پنج سال پیش اطلاعات و دانش الان را داشتیم سبک زندگیمان به کلی تغییر می‌کرد و اقدامات متفاوتی را انجام می‌دادیم بنابراین در مورد راه‌های دستیابی به اهدافمان انعطاف پذیری بیشتری داشته باشیم و به دنبال راه‌های بهتری باشیم تا از شرایط به خوبی استفاده کنیم.

 

در نهایت بار هم تأکید میکنم خدمت خوب ارائه کنید تا بهای خوب دریافت کنید و به دنبال مسیرهای انحرافی و راههای میانبر نباشید و خودتان را لایق و شایسته ی دستیابی به هر موفقی بدانید.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا


اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید