دلایل اهمیت بالای محتوا

دلایل اهمیت بالای محتوا

دلایل اهمیت بالای محتوا ، اهمیت محتوا روز به روز بیشتر می‌شود تولید محتوا یک شغل پردرآمد و پر مخاطب است و افرادی که تولید محتوا را انجام میدهند روزبه‌روز کسب و کارشان توسعه بیشتری می‌یابد تولید محتوای تخصص و با مزایا مخاطبان بسیار زیادی دارد و من در این آموزش دلایل اهمیت محتوا را توضیح میدهم.

 

دلایل اهمیت بالای محتوا در تمامی حوزه ها و کسب و کارها

 شما در هر زمینه‌ای که کار می کنید باید این را به خوبی روشن سازید که بینهایت محتوا و آموزش برای تولید وجود دارد و اگر شما تا به حال تولید محتوا را انجام نداده اید به این دلیل بوده است که شما آن را به خوبی انجام نداده اید نه اینکه محتوا وجود نداشته است .

 

 می‌توانید تا هزاران آموزش کوچک و بزرگ داشته باشد و این تولید محتوا نیازمند هنر شماست که تا چه اندازه می توانید با تولید آنها خودتان را نشان دهید.

 

 مدتها پیش تولید محتوای بالا برایم شبیه به یک آرزو بود اما زمانی که تکنیک‌های تولید محتوا را یاد گرفتم به سرعت توانستم محتوای زیادی را تولید کنم تولید محتوا دارای تکنیک های خاصی است که نیاز هست آنها را یاد بگیرید.

 

 تولید محتوا تبلیغاتی بسیار مهم است، تبلیغات مستقیم کم کم در حال کمرنگ و کمرنگ تر شدن است و جای خودش را به تولید محتوا میدهد.

 

 فرض کنید فردی در زمینه خودرو صاحب یک سایت است خودرو دارای چه اجزایی است؟ که می تواند در مورد آنها صحبت کند؟

 

 از پیچ و آچار و لاستیک و … میتوان صدها و هزاران آموزش تولید کرد فردی که برای سایت خودرو این حد محتوا را تولید می کند مسلماً میتواند ورودی های بسیار بیشتری را از موتورهای جستجو دریافت کند آن هم ورودی های مرتبط و ارزشمند که دقیقاً به دنبال آن کلمات هستند و به این ترتیب هنگامی که وارد سایت می‌شوند و محتوای ناب استفاده کنند به همراهان و مشتریان آنها تبدیل می‌شوند .

 

 هر فردی که علاقمند به خودرو باشد دیر یا زود آن سایت پرمحتوا را پیدا خواهد کرد چون با حجم بالای محتوا مسلماً ورودی‌های بالایی را هم خواهد داشت.

 

دلایل اهمیت بالای محتوا

 در نظر بگیرید در یک محتوا می‌توان ۴ پاپ آپ استفاده کرد، سایدبارها،  بالا و پایین محتوا هم برای بازاریابی فضای مناسبی هستند و در داخل خود محتوا هم می توانید مستقیم و غیرمستقیم خودتان را بازاریابی کنید و میتوانید با توضیح در محتوا به تبلیغات برای خودتان بپردازید.

 

توصیه میکنم با استراتژی عمل کنید و زیاد به مخاطبان تبلیغ نشان ندهید چون باعث خستگی چشم مخاطبان میشود.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا

اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید