پیاده سازی ایده خودتان بهترین ایده است

پیاده سازی ایده خودتان بهترین ایده است

پیاده سازی ایده خودتان می‌تواند پیاده ‌سازی بهترین ایده جهان باشد وقتی که اقدام به پیاده سازی ایده خودتان می کنید یعنی شما تخصص و توانایی دارید و آن قدر خودتان را باور دارید که مهمترین ایده برای شما پیاده سازی ایده خودتان است.

 

پیاده سازی خودتان را در اولویت قرار دهید

ممکن است دهها ایده به شما پیشنهاد گردد و یا از طرفی صدها کسب و کار را ببینید و تمایل داشته باشید از ایده‌ها آنها تقلید کنید اما این را بدانید اگر ایده دیگران را پیاده کنید نمی توانید به موفقیت زیادی برسید همیشه مهم ترین اقدام برای ایده باید اقدام به پیاده سازی ایده های خودتان باشد و اگر فکر می کنید این ایده شکست می خورد اشکالی ندارد میلیون ها نفر در دنیا ایده های بسیار زیادی را پیاده کردند و شکست خوردند اما مهم این است که از پیاده سازی آن ایده ها به قدری تجربه کسب کرده اند که در مراحل بعدی جایی برای شکست باقی نگذاشتند.

 

وقتی شروع به پیاده سازی ایده های خودتان می کنید خودتان و توانایی هایتان را بهتر می شناسید و سبک شخصی و علایق و اولویت هایتان را دقیق تر مشخص می کنید همیشه و همه جا می توانید ایده های بهتری داشته باشید.

 

پیاده سازی ایده خودتان با سبک شخصی خودتان

مطمئن باشید هر ایده ای که به ذهن شما رسیده است شما توانایی اجرا و پیاده سازی آن ایده را دارید وگرنه اصلاً حتی نمیتوانستید به آن فکر کنید چه برسد اینکه بخواهید آن را اجرا کنید، من به شما توصیه میکنم روی ایده هایی که دارید فکر کنید و خوب خوب آن را آنالیز کنید و به این بیندیشید که چگونه از این بهتر؟ و هر بار آن را بهتر و بهتر کنید اما در نهایت چیزی که مهم است این باید باشد که ایده خودتان را پیاده کنید.

 

نتیجه گیری:

اقدام به پیاده سازی ایده های خودتان کنید و به آن ارزش و اعتبار دهید و حتی اگر شکست بخورید در مراحل بعدی ایده های بهتر و کامل تری خواهید داشت.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا

اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید