آینده نگر باشید تا زودتر مسائل را حل کنید و به موفقیت بیشتری برسید

آینده نگر باشید تا زودتر مسائل را حل کنید و به موفقیت بیشتری برسید

آینده نگر باشید تا زودتر مسائل را حل کنید و به موفقیت بیشتری برسید دقت کنید وقتی ما آینده نگر هستیم یعنی از قبل به مسائل آینده رسیدگی میکنیم در چنین شرایطی قبل از رسیدن به مسائل آینده آنها را حل میکنیم در این آموزش ارزشمند همراه من باشید.

 

  • چرا میگوییم هدفگذاری کنید؟
  • چرا میگوئیم در ذهن قبل از رسیدن به اهداف آینده آنها را ببینید و تجسم و کنید؟
  • به راستی چه رازی در آینده نگری وجود دارد؟

 

اگر به این جمله خوب دقت کنید که گفتیم آینده نگر باشید تا زودتر مسائل را حل کنید و به موفقیت بیشتری برسید ما در این جمله گفته ایم قبل از رویارویی با مسائل و مشکلات آنها را میبینید و میتوانید حتی قبل از رسیدن به آنها حلشان کنید.

 

در اینجا ما اصل غافلگیری نداریم و با خیال راحت و شیب ملایمی قبل از رسیدن به مسائل به آسانی و راحت آنها را برطرف میکنیم دوستان عزیز شک نکنید موفق ترین افراد، شرکت ها و برندها آینده نگر هستند همه ی ما میدانیم بیل گیتس بسیار فرد آینده نگری است حتی از قبل برای تمام اهداف آینده اش  داستان سرایی میکند.

 

با داستان سرایی حتی لذت رسیدن به هدف و تجربه ی هدف را از سالها قبل تجربه میکند با وجود اینکه هنوز به صورت واقعی به هدف نرسیده است اما تمام جزئیات آن را میداند این هنر آینده نگری است که تمایزی بسیار زیاد در میزان موفقیت در افراد آینده نگر ایجاد میکند.

 

 

آینده‌نگری و دیدن افق نیروی محرک است که ما را به حرکت و ادامه و تلاش وادار می‌کند افراد موفق می‌دانند ۵  و۱۰ سال آینده چه می‌خواهند و چه کارهایی باید انجام دهند و چقدر رشد و پیشرفت نیاز دارند آینده‌نگری کلید تصمیمات بزرگ است.

 

افراد آینده‌نگر قدر زمان و توانایی و استعداد‌های خود را می‌دانند و تلاش می‌کنند از آن بیشترین بهره را داشته باشند آینده‌نگری تهدیدها را به فرصت تبدیل می‌کند و ما از قبل موانع و مشکلات آینده را می‌بینیم و قبل از مواجه شدن با آنها تدابیر لازم را می‌اندیشیم و آن را به یک فرصت برای موفقیت بیشتر تبدیل می‌کنیم زندگی‌نامه افراد موفق را مطالعه می‌کردم و همه آنها برای آینده‌شان برنامه دقیق و بعضاً بسیار جدی داشتند و می‌خواستند بیشتر پیشرفت کنند.

 

افراد آینده‌نگر آگاهانه زندگی می‌کنند و باعث می‌شود از زندگی نهایت استفاده را داشته باشند با آینده‌نگری تعادل و توازن در زندگی ایجاد می‌‌شود و کنترل زندگی و تصمیمات را برعهده می‌گیریم و مسئولیت هر آن چه بوده و هست را خواهیم پذیرفت  و صاحب انسجام و پیوستگی در زندگی خواهیم شد و با تصمیم‌گیری و انتخاب‌های متفاوت تلاش می‌کنیم آینده بهتری را رقم بزنیم بنابراین بازاریابی برای خودمان را با دید آینده‌نگر انجام دهیم تا بهترین تصمیمات  و انتخاب را برای دستاوردهای بیشتر داشته باشیم.

 

به شما دوست گرامی تأکید میکنم هر گز این جمله را ” آینده نگر باشید تا زودتر مسائل را حل کنید و به موفقیت بیشتری برسید ” فراموش نکنید و نه تنها در کسب و کار بلکه در تمامی جنبه های زندگی به خوبی به آنها بپردازید تا بتوانید از قبل اهداف و برنامه هایتان را ببینید و به راحتی به آنها دست یابید.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید