اجازه دهید دیگران برای تان بفروشند

اجازه دهید دیگران برای تان بفروشند

اجازه دهید دیگران برای تان بفروشند، در این آموزش می خواهم نکاتی بسیار مهم در خصوص بازاریابی توسط اشخاص دیگر که برای سایت شما انجام می دهند را توضیح دهم، این نوع  بازاریابی دارای نقاط ضعف و قوتی است اگر از آنها اطلاع داشته باشید می توانید اثربخش باشید.

 

ابتدا توضیح کوتاهی را ارائه میکنم از اینکه افراد چگونه برای ما میفروشند، افراد توسط لینک های بازاریابی که ما به آنها میدهیم برای محصولات و خدمات ما بازاریابی انجام می دهند بسیاری از افراد این موضوع را به اشتباه تعبیر می‌کنند و باعث می‌شود آنها را به دردسر بیاندازد و باعث نارضایتی نسبت به کاربران می شود.

 

اول خوب همه چیز را مشخص کنید سپس اجازه دهید دیگران برای تان بفروشند ، بسیاری از سایت ها به جای اینکه فقط لینکهای بازاریابی را در اختیار کاربران قرار دهند و به آن تاکید کنند آن را در سایت قرار می‌دهد تا همه بتوانند آن را ببینند. فقط میگویند بازاریابی کنید و کسب درآمد کنید.

 

اجازه دهید دیگران برای تان بفروشند

 بسیاری از مشتریان و بازاریابهای خودشان فایل ها را بدون اجازه به فروش می گذارند و باعث می شود فایل ها دست به دست بچرخد و با قیمتی بسیار پایین تر از قیمت های خودتان که در سایت قرار داده اید آن  را به فروش گذاشته اند و کنترل و اختیار آن از دست شما خارج می‌شود و پیوسته باید در سایت ها و موتورهای جستجو بگردید و محصولات و خدمات در حال ارائه خودتان را بیابید و تک تک به آنها بگویید آن را حذف کنند.

 

با برنامه اجازه دهید دیگران برای تان بفروشند

حالا شما ممکن است تصمیماتی را بگیرید و بخواهید آموزش ها را تغییر دهید و آپدیت کنید و فایل های قدیمی را حذف کنید و دیگر مورد تاییدتان نباشد.

 

و فایل هایتان در حال چرخیدن است و بسیاری از کاربران ممکن است آن را خرید کند و سبب نارضایتی شما و کاربران جدید شود من در بعضی مواقع شاهد بوده‌ام شبیه به جشنواره های پاییزی و تابستانی و … محصولات شرکت های دیگر را حراج میکنند اینها همه به دلیل عدم شفافیت است.

 

شفاف سازی کنید سپس اجازه دهید دیگران برای تان بفروشند

اگر همه چیز را شفاف کنید و بگویید می توانید بازاریابی کنید و فروش تنها در سایت ما انجام می شود و هیچ کس حق فروش شخصی را ندارد آنگاه متوجه می‌شوند و هیچ کسی چنین کاری را انجام نمی‌دهد و بسیاری از فرصت‌های خوب را هم در اختیار دارید و میتوانید با کاربرانی که بازاریابی را برای تان انجام می‌دهند رابطه بسیار صمیمی و صادقانه ای داشته باشید. و موجب افزایش فروش و افزایش اعتبار محصولاتتان می‌شود.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا


اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید