مدیریت بر قلبها رمز موفقیت در بازاریابی و فروش است

مدیریت بر قلبها رمز موفقیت در بازاریابی و فروش است

مدیریت بر قلبها رمز موفقیت در بازاریابی و فروش است سعی کنید بهترین باشید و بهترین ها را عرضه کنید اگر فقط بخواهید که بفروشید و ثروت آفرینی کنید بدون شک شکست خواهید خورد برندهای بزرگ به دنبال خلق احساسات خوب برای مخطبان خود هستند.

 

هر چیزی را فقط در سر جای خود قرار دهید.

کارها را به درستی و با ظرافت تقسیم کنید و هر کار را فقط به دست افرادی بسپارید که توانایی و تخصص لازم را در آن داشته باشند و بتوانند از آن به خوبی استفده کنند.                                 

 

محصول و خدمتی که تولید کردید خودتان از آنها استفاده کنید و خودتان اولین استفاده کننده از محصولات و خدماتتان باشید تا به ارزش و اعتبار آنها بیفزایید آنگاه شاهد خواهید بود همه از آنها به خوبی استفاده میکنند.

 

قبل از ارائه ی هر محصول و خدمت به خوبی آن را آنالیز و بررسی کنید اگر آن محصول یا خدمت تاثیرگذار نبود همانجا متوقفش کنید و از ارائه و فروش آن جداً خودداری کنید.

 

خودتان را در ازای انجام کارهای تحسین برانگیز و درست تشویق کنید و نه تنها خودتان را بلکه تمام همراهان و کاربرانتان را نیز تشویق کنید و از تلاش ها و حتی کامنت های تک تک آنها قدر دانی کنید.

 

از موارد انگیزشی استفاده کنید

موارد انگیزشی مثل پاداش و هدیه باعث ترغیب و تشویق همراهان می شود خیلی از اوقات بسیاری از کارمندان حتی یک لایک و تشکر شما را به دید بسیار گرانبهایی میبینند بنابراین نیاز هست که با آنها ارتباط صمیمی ایجاد کنید.

 

مدیریت بر قلبها یعنی کار کردن با صداقت کامل و تلاش برای رشد و پیشرفت مخاطبان یکی از استادان بزرگ را در زمینه ای خاص می شناسم ایشان بسیار در کار خود دارای تبهر و کاردانی هستند و از موفق ترین شخصیت های جهان است روزی با ایشان صحبت میکردم میگفت فقط میتوانی با چیزی به موفقیت برسید که خودتان با تمام وجود آن را قبول دارد.

 

حالا برگردیم داستان ورشکست شدن بیش از ۹۵ درصد از کسب و کارها در تجارت الکترونیک که به طبع در ایران درصد بیش از ۹۵ هستش بدون شک اگر کیفیت، کارایی و ارزش را ارائه میکردند هرگز ورشکست نمیشدند.

 

برای شخصی وب سایتی را طراحی کردم پس از مدتی گفت آقای پارس آرا من شکست خوردم و هیچ کسی از من خرید انجام نداد از اول پرسیدم

 

  • آیا برای کسب و کار خود مطالعه کردی؟
  • آیا آموزش دیدی؟
  • آیا محتوا تولید کردید؟
  • آیا ارزش ارائه کردید؟
  • آیا سئو را انجام دادید؟
  • آیا تبلیغ انجام دادید؟

 

گفت نه هیچ کدام را انجام ندادم به او گفتم شما عملاً هیچ کسب و کاری نداشتید فقط یک سایت ایجاد کردید در حالیکه من از اول هه چیز را برای او توضیح داده بودم خوب حالا مدیریت بر قلبها کجای کار او قرار داست؟

 

بر قلبها مدیریت کنید آنگاه موفقیت و فروش و حتی شهرت و اعتبار و ساخت برند کار خیلی آسانی خواهد بود.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید