دست آوردهای شخصی در بازاریابی

دست آوردهای شخصی در بازاریابی برای اعتمادسازی و فروش

دست آوردهای شخصی در بازاریابی ، به کارگیری دستاورد های شخصی برای بازاریابی اثربخش تکنیکی خارق العاده و پر فروش است افرادی که از این تکنیک استفاده می‌کنند فروش های بالا و بسیار زیادی را تجربه می‌کنند به کارگیری دستاورد های شخصی و نحوه تعریف و به کارگیری آنها خیلی حائز اهمیت است.

 

همه نتیجه گرفته اند و دست آوردهای شخصی در بازاریابی دارند

 شما در هر اوضاع و شرایطی که باشید مسلماً یکسری دستاوردها را دارید برای افرادی که در جایگاه ی پایین تر از جایگاه شما هستند جذابیت بسیار زیادی دارد افراد بسیار زیادی از این تکنیک استفاده می کنند. مثلاً استیو جابز و بیل گیتس.

 

 هنگامی که بازاریابی را انجام می‌دهید بگویید

 چی شد که به اینجا رسیدید؟

 

 در طول مسیر چه دستاوردهای هیجان انگیزی داشتید؟

 

 گفتن هر کدام از دستاوردها در جای مخصوص خودش می‌تواند معجزاتی را ایجاد کند و شور و اشتیاق را در مخاطبان ایجاد کند.

 

احساسات خوب با تعریف دست آوردهای شخصی در بازاریابی

 تعریف و به کارگیری دستاوردها و موفقیت‌هایتان احساسات عالی را به خودتان و شنونده می هد و یک اثر انرژی بخش به جای می‌گذارد و تعریف تجربیات موفق شما را به سمت تجربیات موفق بیشتری هدایت می کند.

 

 در مسیر تعریف دستاوردهای شخصی یک روند صعودی را در نظر بگیرید و نتایج مهم به دست آمده را با مخاطبان به اشتراک بگذارید و سعی کنید در تمام محصولات و خدمات از این تکنیک استفاده کنید هرچند اگر مدت زمان بسیار کوتاهی را به خودش اختصاص دهد و اکیداً توصیه ام این است که از این تکنیک استفاده کنید.

 

توضیح دست آوردهای شخصی در بازاریابی

در صفحات بازاریابی مهم مثل صفحه درباره ما و صفحه هدف ما به خوبی و با دقت و با ظرافت آموزش ها و داستان های کوتاه و جذاب و دستاوردهای شخصی تان در اختیار مخاطبان قرار دهید و یک روند تکمیلی از بازاریابی را در سایتتان پیاد کنید.

 

یک لیست از موفقیت ها و دستاوردهای شخصی تان را یادداشت کنید و آنها را به داستان ها و خاطرات کوتاه، پرمغز و قابل نقل بین جامعه هدف تان تبدیل کنید و هر جایی که در آموزش و بازاریابی های تان به موارد مشابه به آن رسیدید به تعریف و بیان آن ها بپردازید.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا

اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید