ارائه مشاوره و خدمات به مشتریان

ارائه مشاوره و خدمات به مشتریان

ارائه مشاوره و خدمات به مشتریان ، ارائه خدمات مشاوره به مشتریان می‌توانند اعتبار و تخصص شما را بیفزاید و آن را به نمایش بگذارد و مخاطبان شما را فردی متخصص و توانا بشناسند اما همین مشاوره و خدمات اگر خوب پیاده سازی نشود میتواند نتیجه عکس داشته باشد.

 

برنامه ریزی برای ارائه مشاوره و خدمات به مشتریان

قبل از اینکه توضیحات اصلی را آغاز کنم باید بگویم تنها افرادی می‌توانند مشاور موفقی باشد که تخصص و توانایی بالایی در کارشان دارند و اگر شما این تخصص و توانایی را دارید که بسیار عالی و اگر ندارید پس از پایان این آموزش به سرعت برای یادگیری آن اقدام کنید و این را هم همیشه به خودتان یادآوری کنید فردی که همیشه در حال یادگیری است تخصص و توانایی بیشتری دارد و به دست می آورد.

 

برای ارائه مشاوره و خدمات به مشتریان ابتدا از من بپرسید راه اندازی کنید

در ابتدا من توصیه می کنم قسمت از من بپرسید را در سایتتان راه‌اندازی کنید و مشخص کنید می خواهید به چه سوالی پاسخ دهید یا پاسخ ندهید.

 

مشخص کنید در چه قالب و برنامه ای پاسخ های تان را ارائه می کنید مثلاً به صورت متنی و در همان صفحه، به صورت ویدئو و در دانلود های رایگان و … خیلی با دقت و برنامه مشخص این کار را انجام دهید وقتی می‌گویید از من بپرسید یعنی تخصص و توانایی لازم را دارید و شما یک متخصص هستید و می توانید پاسخگوی بسیاری از افراد باشید و مشکلات و نیازهای آنها را تشخیص دهید و برطرف کنید سپس قسمت مشاوره را هم راه‌اندازی کنید و مشاوره را ارائه کنید.

 

سعی کنید مشاوره رایگان را ارائه نکنید چون در مشاوره رایگان هم شما انگیزه کافی برای پاسخگویی دقیق را ندارید و هم مخاطبان قدر زحمات و تلاش‌های شما را نمی دانند بنابراین مشاوره را پولی در نظر میگیریم حالا قیمت‌گذاری آن بسیار حائز اهمیت است.

 

فرض کنید دو فرد مشاوره می‌دهند و نفر اول یک ساعت ۲۰ هزار تومان و نفر دوم ساعتی ۵ میلیون تومان حالا سئوال من این است، کدام مشاوره برای شما جذاب تر است؟ قطعاً مشاوره گران تر است.

 شما آموزش های تان را به صورت میانگین ساعتی چه مبلغی در نظر گرفته‌اید؟

مثلاً ساعتی ۷۰ هزار تومان حالا این ۷۰ هزار تومان را در ۱۰ ضرب کنید و آن را مبلغ یک ساعت شماوره در نظر بگیرید که معادل ۷۰۰ هزار تومان خواهد بود.

 چون میخواهید اختصاصی و شخصی کار کنید البته قیمت گذاری آن برعهده خود شما است اما توصیه من ۱۰ برابر یک ساعت آموزش است.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا


اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.


0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید