بازاریابی و فروش اینترنتی

بازاریابی و فروش اینترنتی

بازاریابی و فروش اینترنتی با استفاده از ابزارهای زیاد و تکنیک های فوق العاده اقدام به جذب مخاطب می کنیم که جزء جامعه هدف ماست و نیازها و مشکلات او را می شناسیم پس از جذب مخاطب بااستفاده ازتکنیک های بازاریابی تلاش می‌کنیم مشکلات و نیازهای او را برطرف کنیم راه حل برطرف کردن مشکلات و نیازهای مخاطب در محصولات ما است که ما محصولات را به او پیشنهاد می دهیم مخاطب هم اقدام به خرید انجام می‌دهد.

 

چرا بازاریابی و فروش اینترنتی؟

آموزش بازاریابی اینترنتی شما را دنیایی از ابزارات و امکانات و تکنیک ها آشنا میکند، بازاریابی اینترنتی دارای امکانات و ابزارهای بسیار زیادی است و از طرفی این ابزارها و امکانات در دسترس ما هستند و می توانیم در سریعترین زمان و با کمترین هزینه به مخاطب دسترسی داشته باشیم در حالی که به شیوه های دیگر همین دسترسی ها خیلی سخت، زمان بر و پرهزینه است بنابراین ماب هترین تصمیم را می‌گیریم و بازاریابی اینترنتی را به عنوان یک بازاریابی بسیار بی نظیر انتخاب می‌کنیم.

 

نتیجه ی نهایی بازاریابی و فروش اینترنتی

در نهایت ما در آموزش بازاریابی اینترنتی به دنبال این هستیم فروش های بسیار بالایی را داشته باشیم که در مقایسه با هزینه و تلاش‌هایی که انجام داده ایم، درآمد خیلی بالاتر خواهد بود و این موضوع به خوبی نشان از تاثیرگذاری و ارزش بسیار بالای بازاریابی اینترنتی است.

 

بازاریابی اینترنتی تکنیک های جذب مشتری و فروش است در تکنیک های بازاریابی اینترنتی خیلی اوقات شما محصول بسیار ارزشمندی دارید و مخاطبان هم به محصولات و خدمات شما نیاز دارد اما شما به دلیل عدم آگاهی از اجرای تکنیک های بازاریابی اینترنتی هیچ اقدامی را انجام نمی دهید یا اقدامات تاثیرگذار را انجام نمی دهید و خیلی راحت تعداد بسیار بالایی مشتری را از دست میدهید در شرایطی که می توانستید با یک اقدام ساده و اصولی کلی فروش داشته باشید.

 

بازاریابی و فروش اینترنتی تخصصی پولساز

بازاریابی اینترنتی تخصص بسیار بسیار پول سازی است شما با این تخصص با کمترین زمان، هزینه و تلاش بیشترین مشتریان و علاقه مندان به کسب و کارتان را جمع آوری می کنید و دائم فروش های بسیار بالایی را خواهید داشت بحث فقط فروش نیست بازاریابی اینترنتی اعتبار شما را افزایش می‌دهد و باعث ایجاد شهرت و برند می‌شود.

 

من از سال ۱۳۸۸ وارد این عرصه شدم و به صدها نفر مشاوره دادم تا حالا ندیده ام بازاریابی اینترنتی به خوبی انجام شود و فروش ها پایین باشد فقط بازاریابی اینترنتی را یاد بگیرید و آن را اجرا کنید همین تمام کاری است که شما باید انجام دهید و فروش خود به خود ایجاد خواهد شد.

 

بازاریابی و فروش اینترنتی اتوماتیک و لذت بخش است

خیلی خیلی هیجان انگیز است که شما در یک مهمانی باشید و سایت شما خود به خود بازاریابی را انجام دهد و شما فروش داشته باشید حالا تصور کنید فقط چند ساعت از سایت دور باشید بعد پیامک گوشی را چک می‌کنید می‌بینید سایت شما ده‌ها خرید توسط مشتریان داشته است.

این داستان هر روز کسب و کارهای موفق است و داستان افرادی که بازاریابی اینترنتی را پیاده سازی کرده است شاید برای شما هم جذاب باشد وقتی که می توان یک بازاریابی اتوماتیک ایجاد کرد که دایمأ در دسترس باشد و بدون دردسر و با کمترین هزینه انجام گیرد چرا نباید این بازاریابی را پیاده کنید؟ کار شما خیلی ساده است همین الان اقدام کنید و بازاریابی اینترنتی را یاد بگیرید.

 

بازاریابی و فروش اینترنتی فروش را نامحدود میکند

بازاریابی اینترنتی خیلی قدرت مانور بالایی دارد و شما دستتان باز است می توانید ده ها استراتژی فروش را پیاده سازی کنید به یکی از دوستان مشاوره مشاوره می‌دادم و یک برنامه مشخص برای او تنظیم کردم بعد از مدتی می گفت آقای پارس آرا من شگفت زده شدم از نتایج در حالی که اقداماتی که انجام داده بود خیلی ساده و سریع قابل اجرا بود اما نکته ی مهم اینجاست، که ما فقط این تکنیک های بی نظیر در بازاریابی اینترنتی را پیاده سازی کنیم.

 

متخصص بازاریابی و فروش اینترنتی شوید!

 

چرا متخصص بازاریابی و فروش اینترنتی نمی شوید؟

بسیاری از افرادی که به آنها مشاوره دادم خیلی زیاد و با هیجان و پر انرژی می‌خواهند فروش‌های بسیار بالایی را داشته باشند از طرفی برای داشتن این فروش ها حتما باید بازاریابی اینترنتی را پیاده‌سازی کنند، بسیاری از این افراد تکنیک های بازاریابی اینترنتی را اجرا می کردند و با استفاده از پیاده سازی تکنیک های بازاریابی اینترنتی فروش ها آغاز می شد و به دنبال آن این فروش ها افزایش می یافت.

 

وقتی خیلی دقیق و ریز کارها را بررسی می کردم و تک تک المان ها را مورد آنالیز قرار می‌دادم، خیلی واضح مشاهده می‌کردم این تکنیک های بازاریابی است که دارد فروش را ایجاد می کند.

 

دو سایت که رقیب همدیگر بودند به شدت بررسی می کردم تا ببینم کدام سایت و به چه روشی موفق خواهد شد،

سایت اول که فوق العاده و بی نظیر بود، از تیم گرفته تا سایت و محصول بی نظیر بود هنوز هم هست سایت دوم محصول درست و حسابی نداشت ظاهر مناسبی هم نداشت و تیم موفقی هم نداشت با این حساب در بررسی که انجام می‌دادم سایت دوم علی رغم نامناسب بودن بازهم فروش داشت دلیلش پیاده سازی تکنیک های بازاریابی اینترنتی بود.

 

با بازاریابی و فروش اینترنتی به سادگی به فروشید.

 

آموزش بازاریابی و فروش اینترنتی و تبدیل شدن به یک دستگاه پولساز

 

بازاریابی و فروش اینترنتی یک دستگاه خودکار پولساز است فقط کافی است شما از آن استفاده کنید.

فرض کنید ما یک صفحه داریم که مثلا یک مقاله در آن وجود دارد به محض لود شدن صفحه ما یک پیشنهاد رایگان به او بدهیم، با اسکرولی که فرد انجام میدهد و پایین آمد یک پیشنهاد دیگر به او بدهیم اگر ۳۰ ثانیه هیچ اقدامی انجام نداد، یک پیشنهاد دیگر به او بدهیم در میان مقاله به صورت مستقیم و غیرمستقیم برای خودمان و توانایی‌هایمان، محصولات و خدماتمان تبلیغ کنیم، مقاله را که تا انتها در حال مطالعه است به هر موضوعی که اشاره می‌کنیم.

 

اگر محصول مرتبطی بود آن را به او پیشنهاد بدهیم اگر در زمینه ی این مقاله، مقاله های کامل تر، محصول ، ویدئو، کتاب و… داریم آن را به او پیشنهاد بدهیم، در سایدبار کناری محصولات و خدمات مرتبط را به او پیشنهاد بدهیم، اگر خواست از صفحه خارج شود یک پیشنهاد دیگر به او بدهیم، اگر فقط و فقط یکی از پیشنهادات ما را قبول کرد، یک پیشنهاد رد نشدنی به او بدهیم در تمام این مدت پشتیبان هم آنلاین است و منتظر ایجاد ارتباط با کاربر است، شما می یبیند ما از دهها راه مختلف فقط در یک مقاله ی ساده می‌خواهیم بازاریابی را انجام دهیم و کاربر را تبدیل به مشتری کنیم در نظر بگیرید اگر تمام تکنیک های بازاریابی اینترنتی را پیاده کنیم چه نتایج شگفت انگیزی را خواهیم گرفت.

 

من چگونه میتوانم بازاریابی و فروش اینترنتی موفقی داشته باشم؟

قبل از اینکه بازاریابی اینترنتی را به فاز اجرا ببریم نیازمند زیرساخت در بازاریابی اینترنتی هستیم. بسیاری از اقدامات اولیه ای که انجام می دهیم یک رابطه مستقیم با بازاریابی اینترنتی دارد و جزء بازاریابی اینترنتی است، برای مثال دامنه ای که شما ثبت می کنید اگر آن را ۵ ساله ثبت کنید موتورهای جستجو متوجه می شوند که شما خیلی جدی هستید وچون می خواهید طولانی کارکنید بنابراین رنک بالاتری به شماتعلق میگیرد وموتورهای جستجو بیشتر به شما اعتماد می کنند یا اگر هاست شما در ایران باشد موتورهای جستجو اکثر افرادی که از ایران هستند را به سایت شما هدایت می‌کنند و یا اگر سایت دائما بدون خطا و صحیح کار کند باز هم شما سئوی بهتری خواهیم داشت.

 

همانطور که می‌بینید حتی ابتدایی ترین کارهای ما هم جزء بازاریابی اینترنتی است حالا در نظر بگیرید اگر تمام تکنیک های بازاریابی اینترنتی را پیاده سازی کنید چه تحولی در کسب و کارتان به وجود می آید.

 

روش های آموزش بازاریابی اینترنتی

سایت برای افزایش فروش و بازاریابی باید دارای ویژگی‌ها و امکاناتی باشد که شرایط بازاریابی را برای شما فراهم کند فرض کنید سایت شما واکنش گرا باشد و در موبایل و تبلت با وضوح کار کند، خوب خیلی عادی افرادی که از موبایل و تبلت استفاده می‌کنند .

 

به راحتی با سایت شما کار کنند حالا در نظر بگیرید سایت واکنش گرا نباشد به همان صورتی که در کسب و کار و کامپیوتر بالا می آید به همان صورت هم در گوشی و تبلت بالا بیاید، قطعاً تعداد بسیار زیادی از مخاطبان را از دست خواهید داد و تنها راهکار تغییر به سمت واکنش گرا است.

 

تاثیر آموزش بازاریابی اینترنتی بر برندسازی

بازاریابی یکی از اصلی ترین موارد سازنده ی برند است، اگر شما به صورت پیوسته بازاریابی اینترنتی را انجام دهید باعث ایجاد شهرت بین مخاطبان خواهید شد و این شهرت نیک اعتبار را در پی دارد که سبب افزایش اعتماد مشتریان می‌شود و سپس همین اعتماد فروش در پی دارد و شما با فروش بیشتر درآمد بیشتری دارید و می توانید کسب کارتان را توسعه دهید.

 

در این شرایط وقتی که مخاطبان و جامعه ی هدفتان مدام نام و نشان تجاری شما را می بینید، برند شما کم کم ایجاد می شود باید این را بدانید بسیاری از خرید ها به واسطه ی برند انجام می شود، مثلا یک شرکت فوق العاده معتبر و بزرگ محصولی را تولید می کند بارها شاهد بوده ام که تعداد بسیار زیادی از فروش ها تنها به واسطه ی این بوده است که فلان برند مشخص آن محصول را تولید کرده است.

 

اگه خوب بازاریابی اینترنتی را انجام دهید به شما قول می دهم شهر، اعتبار، نام نیک را خواهید داشت و در پی آن یک برند بسیار قوی را ایجاد می کنید.

 

اگر می‌خواهید فروش اینترنتی داشته باشید و اگر به دنبال فروش های بالا هستید پیشنهاد می کنم حتما تمام تکنیک های بازاریابی اینترنتی را پیاده سازی کنید.

 

ویدئو مارکتینگ و آموزش بازاریابی و فروش اینترنتی

کسب کار اینترنتی به واسطه ی سکون و عدم ارتباط حضوری نیازمند تحرک و ایجاد حس پویایی است. همانطور که می دانید هیچ ارتباطی، ارتباط حضوری نمی شود، چون در ارتباط حضوری جزئیات بیشتری مشخص است وارتباط بسیار گرم و صمیمی خواهد بود ما هم در کسب کار اینترنتی باید یک ارتباط گرم و صمیمی را ایجاد کنیم.

 

خوب فایل صوتی و عکس هم می توانیم استفاده کنیم اما از این ها مهمتر ویدئو است. کاربران به سمت مشاهده ویدئو در حال حرکت هستند و متن ها کمتر استفاده می شود اینجا شما باید یک اقدام بسیار بسیار تاثیر گذار را با مخاطبان برقرار کنید و در آن ارتباط از طریق ویدئو مستقیم و غیرمستقیم برای خودمان محصولاتمان، خدماتمان و کالاهایی که داریم تبلیغ میکنیم چون ویدئوها ارتباط بسیار تاثیرگذارتری دارند ما قدم های بسیار جدی تری بر میداریم.، اینجاست که بازاریابی اینترنتی با ویدئو مارکتینگ فوق العاده تاثیر گذار است.

 

دوست گرامی اصلا نگران فروش در کسب و کارتان نباشید شما اگر بازاریابی اینترنتی را یاد بگیرید و به خوبی پیاده سازی کنید و نه تنها فروش بالای خواهید داشت بلکه مخاطبان با اشتیاق و شادی و خوشحالی از شما خرید خواهند کرد خیلی مهم است که شما حتما در کسب و کارتان درآمد داشته باشید درآمد کسب و کارتان قسمت بسیار زیادی را تحت تاثیر قرار میدهد به طبع هر چقدر سرمایه بیشتر باشد فرصت رشد کسب و کارتان بیشتر خواهد شد. ما دو بحث بسیار بسیار مهم در کسب و کار اینترنتی داریم اول بخش کالاها و محصولات و خدمات است که ممکن است نیاز به تولید داشته باشند یا از قبیل تولید شده باشند بحث دوم برمی‌گردد به فروش که مهمترین مرحله در کسب و کار اینترنتی است.

 

نتیجه گیری:

فروش و بازاریابی بحث بسیار گسترده ای است اما آن چیزی که برای فروش نیاز داریم یادگیری تکنیک های بازاریابی اینترنتی است، تکنیک هایی که به سرعت جواب دهد و فروش های بسیار زیادی برای ما ایجاد کند.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا

اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید