به کارگیری شرکای تجاری برای سود بیشتر

به کارگیری شرکای تجاری برای سود بیشتر

به کارگیری شرکای تجاری برای سود بیشتر ، با استفاده از شرکای تجاری می توانید اعتبار و نامتان را بیش از پیش مطرح کنید شرکای تجاری محبوب بسیار زیادی بین مشتریان دارد و برای آنها بسیار جذاب است با استفاده از شرکای تجاری خواهید توانست خودتان را مطرح و متخصصتر نشان دهید.

 

استراتژی به کارگیری شرکای تجاری برای سود بیشتر

شرکای تجاری یعنی اینکه فردی مثلاً در حوزه موفقیت فعالیت می کند حالا می‌رود با افرادی که کتاب های زیادی را در مورد موفقیت نوشته‌اند صحبت می‌کند و با هماهنگی هم کتاب می‌نویسند و یا سمینار برگزار می‌کنند و … شرکای جاری یعنی چند نفر یا شرکت که در حوزه مرتبط با هم کار می‌کنند و با هم ارتباط دارند. شرکای تجاری هیجان زیادی را به مشتریان و جامعه هدف میدهد و آنها را به وجد می آورد.

 

به کارگیری شرکای تجاری برای سود بیشتر و شهرت و اعتبار

و هزینه‌های پایینی دارد البته همیشه اینطور نیست بسیاری از اوقات بر اساس نوع پروژه ممکن است هزینه های بسیار زیادی را انجام دهند اما به طبع درآمدتان خیلی نسبت به تنها بودن شرکت بیشتر است.

 

مخاطبان علاقمند به به کارگیری شرکای تجاری برای سود بیشتر 

افراد چون مرتبط و همکار هستند و با هم به ارائه می‌پردازند اعتماد به نفس بیشتری دارند من توصیه می کنم رقبای قوی، همکاران قوی، شرکت ها و برندهای شرشناس را انتخاب کنید و به شما توصیه می‌کنم همین الان کاغذ و قلم بردارید و برای شرکای تجاری برنامه ریزی کنید می خواهید چه افراد و شرکت هایی را به عنوان شرکای تجاری انتخاب کنید؟

 

یادتان باشد به کارگیری شرکای تجاری برای سود بیشتر همیشه باعث سود بیشتر نیست باید در این مورد خیلی بیشتر تامل کنید

 

  • قصد دارید چه چیزی را با آنها به صورت مشترک ارائه کنید؟
  •  آیا یک کتاب است؟
  •  یک محصول است؟
  •  یک برنامه کامپیوتری است؟

 

 و… مشخص کنید ممکن است همین الان بخواهید آن را اجرا کنید یا ۱۰ سال دیگر اما مهم این است که می‌خواهید آن را اجرا کنید طبق تجربیاتی که دارم بزرگترین شرکت‌ها بزرگ دنیا شرکای تجاری بسیار قوی و خیلی موفق و سرشناس دارند مثل همکاری های استیو جابز و بیل گیتس و صدها شرکت دیگر مثل همکار شکت های کامپیوتری و خودروسازی که برنامه ها را برای خودروها می سازند.

 

 به شما توصیه می کنم برای بکارگیری شرکای تجاری خیلی جدی باشید و می تواند برند و شرکت شما را خیلی معتبر تر کند بنابراین در برنامه ریزی و اجرای آن دقیق باشید.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا


اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید