بازاریابی با تایید گفته ها

بازاریابی با تایید گفته ها

بازاریابی با تایید گفته ها ،  خیلی مهم است که گفته های تان را تایید کنید و آنجا که گفته های تان را تایید کنید مطمئن باشید بازاریابی شما چندین برابر اثربخش تر بوده است تاکید می کنم حتماً برنامه ای در بازاریابی برای تایید گفته های تان داشته باشید و آنها را در اختیار کاربران قرار دارید.

 

 اطمینان از بازاریابی و برآورده کردن قول و قرارها

حتماً از  اطمینان از بازاریابی با تایید گفته ها استفده کنید در بسیاری از برنامه‌های بازاریابی به ارائه گفته ها می پردازیم و به همراهآن قول و قرارهای را می‌دهیم مشخصتر که بگوییم مثلاً به آنها قول می‌دهیم این محصول را خرید کنید به  فلان نتیجه می‌رسید مثلاً در یک ماه درآمدتان سه برابر می شود.

 

این جمله یک وعده و قول است و سپس به آنها بگویید اگر سر یک ماه در آمدتان سه برابر نشد من کل پول شما را پس میدهم.

 

اینکه سر یک ماه اگر نتیجه حاصل نشد کل پول آنها را پس می دهید یک قرار است بنابراین ما به همراهان قول و  قرار می دهیم تا محصولات و خدمات ما را خرید کنند من در این مواقع شدیداً توصیه میکنم به دنبال تایید گفته هایتان  باشید و برنامه مشخص برای آن داشته باشید و به این پرسش ها پاسخ دهید.

 

  • چه نتیجه ی مشخصی می‌گیرند؟
  • در چه بازه زمانی؟
  • مسیر مشخص آنها چیست؟

 

اگر به آنجا نرسیدند چه کاری انجام می‌دهید؟ سوالاتی دقیق نیاز به پاسخ های دقیقی دارند و برای هرکدام پاسخی کامل را آماده کنید و سپس به ارائه  آن ها بپردازید.

 

نمونه هایی از بازاریابی با تایید گفته ها

و نمونه‌ای یا نمونه‌های از نتایج را در اختیار همراهانتان قرار دهید مثلاً در قالب یک فیلم کوتاه یا پرینت حساب، گزارش مالی خودتان و افرادی که از محصولات و خدمات استفاده کردند تهیه و در اختیار کاربران قرار دهید با این کار اول از همه اعتماد سازی بسیار قوی انجام دادید و در مراحل بعدی اطمینان از گفته‌ها و قول و قرارهای تان را به آنها نشان دادید.

 

هنگامی که از بازاریابی با تایید گفته ها استفاده میکنید در واقع به صورت عینی به آنها می‌گویید از مسیر اطمینان داشته باش و اگر برنامه ها و کارهایی که گفتم را انجام بدید به صورت قطعی به هدفتان می رسید بنابراین گفته های تان را تایید کنید تا فرد خوش قول و قرار و با اعتباری نزد  همراهانتان باشید و تأیید گفته‌ها نوعی اعتماد به نفس و ابراز تخصص و توانایی شما است.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا


اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید