بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا ، همه شرکت ها و افراد موفق و فرقی نمی‌کند در چه حوزه‌ای باشند به سرعت در حال گرایش به سمت بازاریابی محتوا هستند و بازاریابی محتوا دارای مزایای بسیار زیادی است و یک بازاریابی کارآمد و پراستفاده است به نحوی که روز به روز بیشتر و بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد و کارایی بیشتری پیدا می‌کند.

 

به کارگیری بازاریابی محتوا

 محتوا مجموعه عظیمی از آموزش‌ها و اطلاعات است که در اختیار مخاطبان حوزه خاصی قرار می‌گیرد و باعث می شود آنها در یادگیری بتوانند بیشتر رشد کنند و توسعه یابند و در دنیای امروز تبلیغات مستقیم رو به کمرنگ‌تر شدن است و اگر ما در گذشته یک برگه A4 از تبلیغات را در اختیار افراد قرار می‌دادیم بیشتر از الان آن را مطالعه می کردند.

 

 این موضوع نشان می‌دهد مردم به سمت تبلیغات غیر مستقیم گرایش بیشتری پیدا کردند و نسبت به تبلیغات مستقیم آن را بیشتر می‌پسندند فرض کنید فردی یک محصول تولید کرده است و می خواهد برای آن تبلیغ کند گزینه‌ای  یک: یک برگه A4 دست شما می دهد و می گوید آن را مطالعه کنید و محصول من را بخرید.

 

گزینه دو:

یک ویدیوی آموزشی تولید می‌کند و ۴۰ دقیقه در زمینه محصولش آموزش می‌دهد و در نهایت می گوید اگر خواستید بیشتر این محصول را یاد بگیرید بیایید و آن را خرید کنید.

 

 گزینه دو در بازاریابی محتوا

بر طبق تجربه در دنیای امروز گزینه دو طرف داران و فروش بسیار بیشتری را ایجاد خواهد کرد و خیلی ارتباط نزدیک و صمیمی و یک صحبت دو نفره و دوستانه است.

 

 بنابراین تولید محتوا در انواع فرمت ها باعث میشود در تمامی جنبه ها با مخاطب ارتباط برقرار کنید و آن را متقاعد کنید توصیه می کنم یک برنامه جامع و کلی را تهیه کنید و به تولید محتوا بپردازید و تولید انبوه محتوا و حجم انبوهی ازمحتوا را با شناسایی نیازهای کاربران برطرف کنید.

 

 در بازاریابی محتوا و  تولید محتوا حتماً هدفمند باشید و سعی کنید بیشترین فایده را به مخاطبان برسانید و خالص و مفید و موثر تولید کنید یک تولید خوب می‌تواند تاثیر گذاری زیادی ایجاد کنند.

 

زنجیره محتوا در بازاریابی محتوا

 زنجیره محتوا، دسته بندی، شماره گذاری و ارائه در تمامی فرمت ها را در دستور کار قرار دهید و در تمامی قسمت های مربوطه در سایت های دیگر و حوزه فعالیت مرتبط با آن منتشر کنید. تولید انبوه محتوا نشان از تخصص و توانایی بالای شما خواهد بود و این مسیر را هرگز متوقف نکنید.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا


اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید