طرح سوالات حرفه ای پرتکرار برای بازاریابی

طرح سوالات حرفه ای پرتکرار برای بازاریابی

طرح سوالات حرفه ای پرتکرار برای بازاریابی ، بسیاری از سوالات پرتکرار هستند و خیلی زیاد توسط مشتریان پرسیده میشود و این سوالات مربوط به چندین حوزه خاص است و اگر به آنهاپاسخ ندهید مجبور هستید پیوسته جوابی برای آنها در نظر بگیرید و آنجا که جوابی برای آنها ارائه نکنید مشتریان ناراضی خواهند بود بنابراین ما نیاز داریم سوالات پرتکرار را شناسایی و آنها پاسخ دهیم.

 

دقت در طرح سوالات حرفه ای پرتکرار برای بازاریابی

در این آموزش نیاز به دقت بسیاری است تا بتوانیم بازاریابی را به خوبی پیاده سازی کنیم عمده سئوالات در کسب و کار اینترنتی در مورد پرداخت و دریافت محصولات و خدمات پشتیبانی موارد فیزیکی مثل زمان دریافت و حمل و نقل است.

 

انواع طرح سوالات حرفه ای پرتکرار برای بازاریابی

البته همیشه برای همین سایت ها اینگونه نیست ممکن است سایت شما مربوط به حوزه خاص و جامعه مشخصی باشد و اصلاً چنین مواردی جزوه پرسش و پاسخ های آنها نباشد و این جا است که کار ما حساس می شود و نیازها است که سوالات پرتکرار را شناسایی کنیم و برای این کار به کامنتهای سایت، ارتباطات، تماس‌ها، درخواست‌ها و نظرسنجی سایت مراجعه کنید مشخص کنید چه سوالاتی در چه زمینه هایی بیشتر پرسیده شده است.

 

در طرح سوالات حرفه ای پرتکرار برای بازاریابی توصیه میکنم به سایت های مرتبط مراجعه کنید بدانید روی چه حوزه هایی بیشتر متمرکز شده اند مواردی که بیش از همه به آنها پرداخته شده است و مواردی است که سوالات پرتکرار از دل همین موارد استخراج می شود.

 

قبل از طرح سوالات حرفه ای پرتکرار برای بازاریابی از خودتان بپرسید رسالت کلی سایت شما چیست؟

 

مثلا آموزش، تولید محصول، فروش و مشاوره است بنابراین سوالات پرتکرار از دل موارد استخراج می‌شود. فردی که بخواهد از این موارد که شما در سایت تان گفتید استفاده کنند باید چه کاری را انجام دهد؟ کاری که آنها باید انجام دهند یا کاری که شما هنگام ارائه این موارد انجام می‌دهید یا مراحل انجام کار می‌تواند سوالات پرتکرار باشد.

 

تمرین برای طرح سوالات حرفه ای پرتکرار برای بازاریابی:

 همین الان لیستی ایران از قسمت هایی که می توانید سوالات پرتکرار را در آن استخراج کنید تهیه و برای این لیست سوالاتی را مطرح و پاسخ های واضح و کامل را در نظر بگیرید و یک صفحه جدید در سایت طراحی کنید و اسم آن را سوالات متداول بگذارید و سوالات و پاسخ های مرتبط را در آن بنویسید و ارائه کنید.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا


اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید