بازاریابی با ایمیل مارکتینگ

بازاریابی با ایمیل مارکتینگ

بازاریابی با ایمیل مارکتینگ از مهم ترین روش های بازاریابی است اما همیشه مهم ترین روش نیست چون بستگی دارد پایه بازاریابی را از اول روی آن تنظیم کرده باشید یا نه،  اما می توان آن را از مهمترین روش ها قلمداد کرد و من در این آموزش مطالب بسیار مهمی را در مورد آن مطرح می‌کنم.

 

برای بازاریابی با ایمیل مارکتینگ یک نرم افزار ایمیل مناسب مثل سایت میلرلایت را انتخاب کنید این اولین در بازاریابی با ایمیل مارکتینگ اقدام شما برای ایمیل مارکتینگ خواهد بود سپس یک فرم مناسب ایمیل را برای همیشه طراحی کنید و به شیوه‌ای آن را طراحی کنید که کمترین تغییرات را در آن ایجاد کنید و یک قالب همیشگی . قالب فابریک و ثابت شما باشد و یک قالب شیک و مناسب را برای ارسال آن در نظر بگیرید.

 

 در هدر ایمیل می‌توانید یک هدر مناسب را قرار دهید یا ندهید اما پیشنهاد من این است که لوگو به همراه شعار تان را در هدر قرار دهید تا پیوسته و لوگو و شعار تان جلوی چشم مخاطبان باشد.

 

سپس فوتر را طراحی کنید در فوتر نام سایت و ایمیل برای تماس با شما، شماره تماس و آدرس اینترنتی خودتان را اعلام کنید و بگویید به این دلیل این پیام را ارسال می کنید که در سایت و خبرنامه شما عضو شده اند و در نهایت گزینه لغو عضویت را حتماً در فوتر قرار دهید تا به کاربران آزادی عمل و انتخاب بودن یا نبودن با کسب و کارتان را بدهید.

 

 تا برای بازاریابی با ایمیل مارکتینگ اینجا ما یک قالب ایمیل استاندارد را طراحی کردیم تاکید من بر این است که یک قالب با سلیقه خودتان و ترجیحاً با منوهای که گفتم را ایجاد کنید می‌توانید به شکلی که خودتان خواستید آن را طراحی کنید.

 

 متن ایمیل را خلاصه و انگیزشی انتخاب کنید و قبل از ارسال حتماً دکمه اقدام را چک کنید و مطمئن شوید آدرس صفحه فرود صحیح باشد.

 قبل از ارسال حتماً از مخاطب اجازه ارسال را گرفته باشید و برای هر کسی ایمیل ارسال نکنید چون نرخ باز شدن بسیار اندک و ناامید کننده است.

 

روش ایمیل مارکتینگ کارایی بسیار بالایی دارد و تاثیرات دقیق و مستقیم روی مخاطب می‌گذارد و دسترسی مستقیم و اختصاصی و نامحدود به مخاطبان آن را جذابتر کرده است و تاثیرگذاری بسیار بیشتری دارد. و از همه مهمتر از منابع بهینه تر استفاده می‌کنید کاربران را گروه بندی کنید و برای هر گروه پیام مربوط به همان گروه را ارسال کنید و تکنیک A B را فراموش نکنید.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا

پیشنهاد بعدی:  طراحی سوالات حرفه‌ای در بازاریابی

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

× برای درج دیدگاه باید وارد شوید