بازاریابی در قسمت های مختلف سایت

بازاریابی در قسمت های مختلف سایت

بازاریابی در قسمت های مختلف سایت ، وب سایت خودش یک منبع غنی از ابزارها و امکانات برای بازاریابی است و اگر به خوبی از تمام امکانات آن استفاده کنید به شما قول می دهم به بازده بسیار بالاتری نسبت به گذشته خواهید رسید و اگر از آنها استفاده نکنید بسیاری از فرصت‌های تان را از دست خواهید داد قسمت های مختلف سایت را با هم بررسی می‌کنیم و به پیاده‌سازی بازاریابی در آنها می پردازیم.

 

بازاریابی در قسمت های مختلف سایت برای افزایش بازدهی

دامنه: دامنه سعی کنید مرتبط و منحصر به فرد انتخاب کنید و از گذشته‌ی آن اطمینان حاصل کنید که سابقه منفی نداشته باشد و آن را قفل کنید و برای اینکه به موتورهای جستجو نشان دهید خیلی روی کارتان جدی هستید و بازدید بیشتری از آنها دریافت کنید دامنه را ۵ تا ۱۰ ساله ثبت کنید.

 

 مرتب سایت را در بازه‌های زمانی مشخص به روز رسانی کنید مثلاً دوشنبه ها ساعت: ۱۱:۰۰و … هر روزی که مد نظر دارید به صورت مرتب آن را به روز کنید.

 

 ورود، عضویت، سیستم کاربری کامل و بی عیب و نقص داشته باشید از صفحه تماس با ما، درباره ما و هدف ما غافل نباشید و به بهترین شکل ممکن آنها را طراحی کنید.

 

بازاریابی در قسمت های مختلف سایت و کارایی بالا

می توانید صفحه درباره ماه و صفحه‌ی هدف ما را ادغام کنید و اهدافتان را در صفحه درباره ما بنویسید و اعلام کنید.

 روی ریسپانسیو بودن سایت حساس باشید و تاکید می کنم کاری کنید که واکنش گرا باشد چون ما به سمتی حرکت می‌کنیم که استفاده از لپ تاپ و تبلت به سرعت در حال رواج و همه‌گیر شدن است و ما نیاز به سایتی داریم که بتواند همه‌ی افرادی که می‌خواهند از سایت ما بازدید و استفاده کنند پوشش دهیم.

 

 سایت باید چند ایمیل مهم داشته باشد از جملهinfo, support, sales  که به صورت info@modireroz.com هستند بنابراین سعی کنید از ایمیل ها هم به خوبی استفاده کنید.

 

 صفحه سوالات متداول هم به عنوان صفحه ای برای رفع اشکال و پرسش و پاسخ به سوالات کاربران ایجاد کنید و سوالات پرتکرار را در آن بنویسید و پاسخ دهید.

 

اطمینان حاصل کنید که سایت ۲۴ ساعت فعال باشد برای این کار می‌توانید از مانیتورینگ استفاده کنید تا به محض غیر فعال شدن سایت با شما تماس گرفته شود و پیام و ایمیل ارسال شود.

 

 برای سایت پشتیبان قوی در نظر بگیرید و کیف پول هم راه اندازی کنید و از اشتراک با عضویت ویژه هم به خوبی استفاده کنید.

 

 حتماً سایت آمارگیر داشته باشد انواع آمارگیرها برای استفاده در هر سایت و کدنویسی های متفاوت وجود دارد می توانید از آنها استفاده کنید.

 از ابزار وبمستر تولز استفاده کنید و سایتتان را در آنجا ثبت کنید.

 از خودت سایت هم برای بازاریابی استفاده کنید و قسمتهای مختلف را در آن قرار دهید و دسته بندی مشخص و دقیق داشته باشد.

 

سرعت سایت حتماً باید بالا باشد و از فرم ها در سایت به خوبی استفاده و به کار ببرید تا اطلاعات مخاطبان را جمع آوری کنید.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا

اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید