عدم وجود خطا و مشکل فنی در بازاریابی اینترنتی

عدم وجود خطا و مشکل فنی در بازاریابی اینترنتی

عدم وجود خطا و مشکل فنی در بازاریابی اینترنتی ، خطا و مشکل کاربران را ناراضی و گله مند می کند و بسیاری از آنها به سرعت کسب و کارتان را رها میکنند. قبل از اینکه اصلاً بخواهیم بازیابی را شروع کنیم.

 

عدم وجود خطا و مشکل فنی در بازاریابی اینترنتی بازدهی را افزایش میدهد

باید از عدم وجود خطا و مشکل فنی اطمینان حاصل کنیم در این آموزش ارزشمند به شرح تاثیر خطا و مشکل و تاثیرات آن در بازاریابی می‌پردازیم و به شما می‌گویم چگونه بدون اینکه خبر داشته باشید به مشکل برمیخوریم.

 

بازدیدکنندگان سایت تان را رها میکنند  قبل از اینکه به توضیحات بیشتری بپردازیم باید بگویم مانیتورینگ سیستمی است که اگر سایت شما غیر فعال شود یا به مشکلی برخورد سریع به شما پیام ارسال می‌شود، تماس گرفته میشود،

 

ایمیل ارسال میشود و… در یک کلام شما را آگاه میکند. و در سریعترین زمان ممکن می توانید آگاه شوید و برای برطرف کردن آن دست به کار شوید حتماً از کل فرمها، صفحات و دکمه ها و غیره اطمینان حاصل کنید که سالم و بدون مشکل کار می کنند.

 

مثال عینی از عدم وجود خطا و مشکل فنی در بازاریابی اینترنتی

 روی یک سایت کار می‌کردم مدیر آن سایت می‌خواست هزینه‌های بسیار زیادی را برای تبلیغات  صرف کند و از من مشاوره خواست و گفتم صبر کن کل سایت را بررسی کنم آن شخص دوست من است و من قبل از اینکه هزینه های چند میلیون را برای تبلیغات صرف کند سایت او را بررسی کردم.

 

به خطاهای های زیادی رسیدم یکی از آنها این بود که در برابر بازدید زیاد به خطا می خورد و به دلیل اینکه هزینه‌های زیادی برای خرید هاست صرف کرده بود و هاست را هاستی اشتراکی تهیه کرده بود و خودش از این موضوع اطلاع نداشت

 

افراد آنلاین روی سایت از چند نفر که بیشتر می‌شد سایت غیر فعال می‌شد این مشکل را پیدا و هاست را منتقل کردیم حالا تصور کنید ۲۰ میلیون هزینه تبلیغات می‌کرد و تعداد بسیار زیادی روی سایت با هم آنلاین می‌شدند و سایت به مشکل برمی‌خورد آنگاه این ۲۰ میلیون تومان چگونه می‌خواست بازگشت داشته باشد؟

 

اصلا مهم نبود دوست من از مشکل آگاه بود یا نبود یا با خبر بود یا بی خبر بود هیچ اهمیتی نداشت.

 چه آگاه بود چه ناآگاه هزینه‌های تبلیغات به هدر میرفت توصیه من این است که از قبل از صحت عملکرد و کل فضا مطمئن شوید.

 و مطئن شوید بدون وجود خطا و مشکل فنی همه چیز عالی است

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا


اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید