ویژگی های محتوا

ویژگی های محتوا

ویژگی های محتوا ، محتوا باید دارای ویژگی هایی باشد تا ارزش بالایی را ایجاد کند و هر محتوایی نمی تواند مفید باشد بسیاری از محتوا توسط درصد بالای کاربران استفاده میشود و کامنت های زیادی برای آن درج می‌شود و توانسته است ارزش آفرینی کند و فقط تولید محتوا مهم نیست.  تولید محتوای ارزشمند و مفید می‌تواند در کسب و کارتان دگر گونی ایجاد کند.

 

پیاده سازی ویژگی های محتوا

محتوا را حتماً با کلمات و جملات ساده و آسان و روان باشد و کاربر هر کجا که این اثر را مطالعه کرد بداند این اثر متعلق به شما است.

 

و با این کار برندتان را سریعتر خواهید ساخت یکی از مهمترین و اثرگذارترین محتواهایی که تا بحال دیدم و تاثیراتی خارج از تصور به جای می‌گذارد محتوای است که شامل مستند سازی واقعیات می باشد. همیشه به خودتان یادآوری کنید مخصوصاً هنگام تولید محتوا که باید حتماً ویژگی های محتوا را بخوبی به کار ببرید.

 

به کاربردن تجربیات شخصی در ویژگی های محتوا

یعنی فرد خودش تجربیات زیادی را اندوخته است حالا نتایج تجربیات را در اختیار بقیه قرار می‌دهد و آن تجربیات و جریانات آن مستندسازی و در اختیار بقیه قرار می‌دهد محتواهای که با مستندسازی واقعیات شامل تجربیات شخصی بیان می‌شود و اطمینان از محتوا را به صراحت اعلام می‌کند یعنی فرد مطمئن است که این محتوای من هر کسی به آن عمل کند فلان نتیجه را می‌گیرد.

 

 اینکه اطمینان از محتوا وجود داشته باشد و تجربیات شخصی در آن ارائه شود جزء و مهمترین محتوا است که بسیار زیاد هم دست به دست می‌چرخد و بین افراد معرفی می شود.

 

ویژگی های محتوا و ارزش آفرینی

 در محتوایی که تولید می‌کنید حتماً ارزش آفرینی کنید یعنی به میزانی که محتوای شما ارزش دارد که تاثیر گذاری ایجاد کند.

 

ویژگی های محتوا و تایید گفته ها

فرض کنید من گفتم در یک ماه ۵ کیلوگرم لاغر شوید اگر فردی از تمامی تکنیکهای من استفاده کرد و ۵ کیلوگرم لاغر شد محتوای من اطمینانی است و یک نکته دیگر اینکه اگر قرار است کاربران و خوانندگان در محتوای شما کاری را انجام دهند مثلاً تمرینی را انجام دهند، یادداشت برداری کنند و … حتما آن را به صورت دقیق و اضح اعلام کنید و ارائه محتوای کامل و کاربردی و مختص خودتان که اطلاعات مفید باشد می تواند تاثیرات فراوانی ایجاد کنند.

 

سعی کنید ویژگی های محتوا را به سمت خلق ارزش و بالا بردن تاثیرگذاری بیشتر هدایت کنید بسیاری از ویژگی های محتوا را میتوانید هنرمندانه خلق کنید و مخاطبان زیادی را جذب کنید.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا


اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید