برنامه ریزی دقیق مالی برای بازاریابی

برنامه ریزی دقیق مالی برای بازاریابی

برنامه ریزی دقیق مالی برای بازاریابی ، از مهمترین مشکلات و موانع برای موفقیت شرکتها و افراد در دنیای تجارت الکترونیک عدم برنامه‌ریزی دقیق مالی است برنامه ریزی دقیق مالی می‌تواند روند حرکتی و رشد و درآمد شرکت ها را دگرگون کند وقتی بحث مالی برنامه‌ای برای آن نریزید پس حتماً درآمد زایی برای تان مهم نیست بنابراین از لحاظ مالی موفق نمی شوید.

 

اگر برنامه ریزی دقیق مالی برای بازاریابی نداشته باشید از لحاظ مالی موفق نمی شوید و شکست خواهید خورد و اهمیت برنامه ریزی دقیق مالی بسیار زیاد است و توصیه می کنم در این آموزش حتماً شرکت کنید تا رشد و پیشرفت خودتان و شرکت تان را تضمین کنید.

 در ابتدا می‌خواهم برای درآمد و درآمد زایی هیچ مقاومتی نداشته باشید و خیلی از من سوال می پرسند چقدر می‌توانم درآمد داشته باشم؟

 می‌گویم بستگی به خودت دارد اهمیتی ندارد که تو چی آرزو داری یا فکر می کنی آنچیزی که ما الان شاهد آن هستیم این است که خیلی از سایتهای خدمت‌رسانی هستند و در بعضی از ایام شاپرک آنها تا ۹  درصد هم می رود این سایت ها کم نیستند خیلی هم زیاد هستند می‌توانید جستجو کنید و آنها را ببینید می‌گویم فقط چیزی که شما فکر میکنید فقط و فقط برای خودتان است.

افکارتان فقط برای خودتان رخ می‌دهد نه همه،  من سایت های زیادی را میشناسم و رنک خوبی هم ندارند اما فروش های بسیار زیادی دارند چرا؟ چون برنامه دقیق مالی دارند و باری به هر جهت حرکت نکردند.

 من شدیداً به شما توصیه می‌کنم همین الان کاغذ و قلم بردارید و برنامه دقیق مالی تعیین کنید.

برای اینکه دیدتان بازتر شود می توانید به سایت های پرفروش مراجعه کنید و یک نکته هم خیلی جدی می‌گویم و آن را از ذهنتان پاک کنید و آن این است که آقا فقط می شود فلان درصد فروخت و بیشتر از آن اصلاً امکان ندارد و… من شخصاً آنقدر فروشهای بالا و درآمدهای زیاد دیده ام که هیچ مقاومتی در ذهنم نداریم و نمیگویم فقط میشه فلان درصد فروخت.

 

برنامه ریزی دقیق مالی برای بازاریابی بستگی به برنامه های شما دارد

همه چیز بستگی به برنامه‌های خودتان دارد آن چیزی که من در اینجا می‌خواهم آنرا اشاره کنم این است که فقط و فقط برنامه های مالی را تعیین و برای اجرای آن مسر باشید.

 

برنامه ریزی دقیق مالی برای بازاریابی

به هر سال پاسخی کامل بر روی کاغذ بنویسید.

 چقدر درآمد می خواهید؟

 در چه بازه زمانی؟

 چه برنامه‌هایی برای پیاده سازی آن دارید؟

چرا این مبلغ را میخواهید؟

 پاسخ های کامل و دقیق با جزئیات و قانع کننده را برای آنها بنویسید.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا


اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید