بازاریابی به شیوه معرفی کلی در صفحه اصلی

بازاریابی به شیوه معرفی کلی در صفحه اصلی

بازاریابی به شیوه معرفی کلی در صفحه اصلی ، تمام صفحات ما صفحات بازاریابی هستند و باید برای هر کدام استراتژی و برنامه خاصی را داشته باشید و از مهمترین صفحات، صفحه اصلی Home page است.

 

 این صفحه باید دارای یکسری نکات و ویژگی ها باشد تا کاربران را به سرعت متقاعد به همراهی کنند صفحه اصلی باید دارای ویژگی ها و نکات زیادی باشد که منحصر به فرد باشد. چند مورد از آنها را اشاره می کنم مثل لینک به صفحه فرود، اسلایدر، نمونه های از محصولات و خدمات و…

 

توصیه های زیادی توسط اساتید بزرگ دنیا انجام می‌شود و ده‌ها مورد را معرفی می‌کنند که باید در صفحه اصلی قرار بگیرد اما من چنین دیدگاهی نداریم و مطمئن هستم دیدگاه هم کاملاً درست است اول اینکه بستگی دارد حوزه فعالیت وب سایت ما مربوط به چه موضوعی باشد.

 

انتخاب آیتم‌ها بازاریابی به شیوه معرفی کلی در صفحه اصلی

ابتدا تمام آیتم‌های حوزه فعالیت مان را مشخص میکنیم. شامل محصولات خدمات دانلود ها و … را مشخص می‌کنیم و به ترتیب اهمیت چند مورد از آنها را انتخاب و در صفحه اصلی قرار می‌دهیم و نکته مهمی که می‌خواهیم به آن اشاره کنیم این است هر چقدر پیشنهادها کمتر باشد احتمال دیده شدن آنها بیشتر است بنابراین نیازی نیست ما صدها آیتم در صفحه اصلی قرار دهیم و اینکه سایت ما مربوط به سازمان یا دانشگاه باشد فرق میکند و نیاز هست تمام اطلاعات لازمه در آن زمینه وجود داشته باشد.

 

بنابراین  انتخاب آیتم ها  برای بازاریابی به شیوه معرفی کلی در صفحه اصلی بستگی به حوزه فعالیت ما دارد و در هر فعالیت و حوزه خاصی دارای آیتم ها و گزینه های مخصوص خودش است مثلاً به سایت اپل که نگاه کنید خواهید دید گزینه‌های کمی را پیشنهاد می دهد و آنها را بسیار بزرگ و در قالب عنوان و تصویر نمایش داده است.

 

برای اثربخشی بیشتر بازاریابی به شیوه معرفی کلی در صفحه اصلی، این هم نوعی از بازاریابی است که با پیشنهاد گزینه های کم اثر بخشی را افزایش می‌دهند و نکته مهمی که در این آموزش می خواهم به آن اشاره کنم این است که در صفحه اصلی چنان آیتم ها را بچینید که بازدید کننده در کمترین زمان ممکن دریابد:

 

  •  شما کی هستید؟
  •  چه کاری انجام می دهید؟
  • چرا شخصی باید همراه شما باشد؟
  •  اگر شخصی همراه شما باشد چه منافعی برای او دارید؟

 

هنگام بازاریابی به شیوه معرفی کلی در صفحه اصلی در کنار گزینه‌های کمی که پیشنهاد می دهید این را واضح و شفاف در اختیار آنها و قرار دهید و توصیه می‌کنم اگر می‌توانید آن را با گرافیک نشان دهید حالا هنگامی که بازدید کننده به پاسخ این سوال رسید اگر به کسب و کار شما علاقه مند باشد قطعاً شما را انتخاب می‌کند و می‌توانید بیشترین بازده را از بازدیدکنندگان داشته باشید.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا

اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید