مدل درآمدی چند میلیون تومان در سال می خواهید؟

مدل درآمدی چند میلیون تومان در سال می خواهید؟ 

مدل درآمدی چند میلیون تومان در سال می خواهید؟ مدل درآمدی چند میلیون تومان در سال می خواهید ، طراحی مدل درآمدی دیده شما را باز می کند و آنگاه می‌توانید راحت تر برنامه ریزی کنید و آنها را به مرحله اجرا در آورید حتماً قبل از اجرای برنامه های تجارت الکترونیکی یک برنامه مدل درآمدی طراحی کنید تا دیدتان باز تر شود و انگیزه کافی داشته باشید و خستگی‌ناپذیر شوید.

 

همین الان کاغذ و قلم بردارید و پس از این آموزش خیلی راحت و سریع مدل درآمدی خودتان را مشخص کنید.

 

مدل درآمدی چند میلیون تومان در سال برای هر کسب و کاری متفاوت است ممکن است فردی فروش پنل پیامک داشته باشد و یا مشاوره ارائه کند و یا یک سایت تبلیغاتی داشته باشد و اصلاً فقط از درج بنر کسب درآمد کند، این دیگر بستگی به آن کسب و کار دارد

 

مدل درآمدی چند میلیون تومان در سال  بسته به نوع حوزه فعالیت میتواند درآمد متنوعی را ایجاد کند.

 

من یک مدل درآمدی چند میلیون تومان در سال نرمال و عادی را در اینجا برای تان مثال میزنم تا بتوانید با بهره‌گیری از آن مدل درآمدی مخصوص به خودتان را طراحی کنید فرض کنید.

 

منابع درآمدی را باید شناسایی کنیم تا مدل درآمدی چند میلیون تومان در سال را به دست بیاوریم . در یک سایت آموزشی شامل: برگزاری سمینار، برگزاری وبینار، نوشتن کتاب، فروش محصول و محصولات، عضویت ویژه، مشاوره و درج تبلیغات در سایت و کانالهای بازاریابی باشد مشخص کنید در سال از هرکدام چقدر میتوانید درآمد کسب کنید؟

 

 مثلاً سمینار در ۵ مرحله و شامل ۵۰۰ نفر و قیمت برای هر نفر ۱۵۰ هزار تومان آنگاه سالیانه درآمد شما از برگزاری سمینار معادل ۷۵ میلیون تومان خواهد بود این مدل را برای منابع دیگر هم به کار ببرید و آنها را مشخص کنید آنگاه ببینید در مجموعه درآمد سالیانه شما چقدر بود؟

 

 برای هر درآمدتان یک برنامه دقیق بریزید از این که چگونه می خواهید به آن برسید؟  این برنامه می‌تواند شامل بازه‌های زمانی، کانالهای تبلیغاتی و … باشد.

 

 بنابراین به همین آسانی می‌توانید مدل درآمدی کسب و کارتان را مشخص کنید و برای اینکه چشم‌انداز و برنامه‌های دقیقی داشته باشید باید این مدل را طراحی کنید.

 

یک نکته مهم دیگر را می خواهم در اینجا اشاره کنم و آن نکته این است که هیچ محدودیتی در کار نیست فکر نکنید فقط ۵۰۰ نفر در سمینار شما شرکت می‌کنند یا فقط ۲ هزار محصول می توانید بفروشید و… هیچ محدودیتی در قائل نشوید همه چیز بستگی به میزان تلاش شما دارد.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا


اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.

1 پاسخ

تعقیب

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید