بازاریابی با ارائه پیشنهاد هدفمند

بازاریابی با ارائه پیشنهاد هدفمند

بازاریابی با ارائه پیشنهاد هدفمند پیشنهاد بعد از خرید یک فرصت فوق العاده برای فروش است در این فضا می توانید فروش های بسیار بالایی را ایجاد کنید و درآمد زیادی داشته باشید سایت های بسیار زیادی از این روش استفاده می‌کنند و فروش های خودشان را چندین برابر می کنند.

 

بازاریابی با ارائه پیشنهاد هدفمند فروش را هدفمندتر میکند

توصیه می کنم حتما از این تکنیک استفاده کنید. فرض کنید فردی لپ تاپ می خرد اگر هنگام خرید لپ تاپ به او پیشنهاد داده شود که کیف مخصوص، موس و… را خرید کند است خیلی راحت تعداد بسیار زیادی از افراد پیشنهادها را می پذیرند و لوازم جانبی لپ تاپ خرید می‌کنند .

 

اگر فردی فقط لپ تاپ را خرید کند و در روزهای بعدی هم از جلو فروشگاه لوازم جانبی لپ تاپ رد شود ممکن است حتی یک نگاه به وسایل نیندازد چه برسد به اینکه بخواهد خرید کند.

 

بنابراین بازاریابی با ارائه پیشنهاد هدفمند دقت فروش و پیشنهاد را بالاتر میبرد و پیشنهاد بعد از خرید یک فرصت خارق العاده است تا فروش های تان را افزایش دهید و آن را چندین برابر کنید و از همه مهمتر میتوانید محصولات بیشتری را بفروشید و مشتریان کالاهای بیشتری را از شما خرید کنند .

 

توصیه من این است بعد از خرید محصولات مرتبط یا محصولات مشابه که بیشترین شباهت و نزدیکی را به محصول خریداری شده داشته باشد و محصولات دارای مزایا و به همراه تخفیف ارائه کنید.

 

برای بازاریابی با ارائه پیشنهاد هدفمند لیست محصولات خود را مشخص کنید

لیستی از کلیه محصولات سایت را مشخص کنید و بدانید به همراه هر محصول می‌توانید چه محصولات مشابه ی را پیشنهاد دهید.

این محصول به همراه محصولاتی که میخواهید پیشنهاد دهید مشخص کنید و آنها را در لیست مشخص در آورید و به پیاده سازی آن ها بپردازید.

 

هنگام بازاریابی با ارائه پیشنهاد هدفمند دقت کنید هر محصولی را پیشنهاد ندهید چون بازدهی بسیار پایین خواهد داشت و محصولاتی را پیشنهاد دهید که دارای ویژگی‌های که عرض کردم باشند.

 

آنگاه فروش ها افزایش خواهد یافت توصیه من این است که از مشوق های انگیزشی، بحث پاداش، تصاویر و گرافیک بخوبی استفاده کنید تا انگیزه و احساس بهتر و قویتری به آنها دست دهد.

 

در بازاریابی با ارائه پیشنهاد هدفمند ریزبینانه همه چز را رصد کنید و  این بین پیشنهاد محصولات مشابه و مرتبط معمولا بیشترین بازده را در میان پیشنهادها دارد.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا


اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید