توضیحات شفاهی در بازاریابی

توضیحات شفاهی در بازاریابی

توضیحات شفاهی در بازاریابی ، توضیحات شفاهی از نظر من یکی از مهمترین اصول بازاریابی مخصوصاً به صورت اینترنتی است چون در اینترنت فرد با متن و تصاویر سر و کار دارد اگر توضیحات شفاهی وجود داشته باشد احساس پویا و زنده بودن به مخاطب دست می دهد که خودش نوعی از اعتمادسازی است و سبب جذب و تشویق کاربران می شود.

 

نفوذ توضیحات شفاهی در بازاریابی

 در مورد اعتماد مشتری صحبت های بسیار زیادی وجود دارد و می‌توان خیلی بیشتر در مورد آن صحبت کرد اما وقت زیادی را می‌طلبد و من در این آموزش از اصلی‌ترین آیتم‌های اعتمادسازی استفاده می‌کنم. همه ی ما در وب سایت ها تنها با متن و تصاویر و آیتم های الکترونیکی به شیوه‌های متفاوت مثل دکمه، عنوانها، پاراگراف و … سر و کار داریم و این از نقطه ضعف های بزرگ و چالش برانگیز تجارت الکترونیک است که افراد با کمترین ارتباط حضوری مواجه هستند و من در اینجا می‌خواهم به شما بگویم این نقطه ضعف را با پویا سازی و زنده کردن صفحه برطرف کنید. و میتوانید آن را از بین ببرید.

 

پذیرش آسان توضیحات شفاهی در بازاریابی

 از دلایل عمده ای که من اصرار به توضیحات شفاهی دارم همین زنده کردن ارتباط و شنیدن صدای گرم افراد است که مخاطبان را ترغیب و تشویق می‌کند اقدامات لازمه را انجام دهند و احساس پویایی و اعتماد را در آنها ایجاد می کنید.

 

اساسی ترین و متفاوت ترین و اثرگذارترین نوع ارتباط از طریق وب مسلماً توضیحات از طریق ویدئو است که تاثیرات بسیار زیادی ایجاد میکند و بعد از آن فایل صوتی میتواند مفید باشد و احساس پویایی و زنده بودن را ایجاد می‌کند.

 

 به بررسی پرفروش ترین سایت ها و شرکت های تجارت الکترونیک مشغول بودم و دلایل فروش بالای آنها را مورد بررسی قرار دادم و مشهود بود آنهایی که فروش بالایی داشتند خیلی از توضیحات شفاهی استفاده می کردند و در توضیحات شفاهی به ارائه ی مزایا  و آموزش می پرداختند و خیلی زیاد از کلمات قوی و با تصویر مشخص، کد تخفیف، هدیه و نکات انگیزشی سعی میکردند مخاطبان را به ادامه فعالیت ترغیب و تشویق کنند و نتیجه توضیحات شفاهی آنها ایجاد محیطی امن و با اعتماد بود که فروش بالایی را برای آنها به وجود می‌آورد.

 

 پیشنهاد می‌کنم لیستی از کارهایی که می‌توانید انجام دهید تا توضیحات شفاهی را ارائه کنید تهیه و سپس به اجرای آنها اقدام کنید.

 

 مشخص کنید در چه صفحاتی میخواهید توضیحات شفاهی را ارائه کنید.

 

این کار بسیار با ارزش است به شما قول می دهم فروش بالایی را ایجاد خواهید کرد بنابراین برنامه‌ای دقیق بریزید و به اجرای آن با توضیحات شفاهی بپردازید و همین حالا دست به کار شوید.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا

اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید