بازاریابی موثر با محصول مداری

بازاریابی موثر با محصول مداری

بازاریابی موثر با محصول مداری  ، بازاریابی با تکنیک محصول مداری شامل مجموعه ای از تکنیک های بازاریابی منحصر به فرد است که با کمترین تلاش و زحمت آن را به دست می آورید محصول مداری توسط شرکت های پرفروش و برندهای بزرگ در سراسر دنیا انجام می‌شود و فروش های خارق العاده و نتایج شگفت آوری را ایجاد کرده است.

 

استفاده از بازاریابی موثر با محصول مداری

بازاریابی موثر با محصول مداری یعنی تولید محصولاتی پایه ای و ارزشمند که مانور و تلاش زیادی روی آن انجام می دهید و جزء محصولات کلی است که مشکلات زیادی را حل میکنند البته همیشه برای محصولات کلی و پایه ای به کار نمی‌رود بلکه در بسیاری از شرکت‌ها برای همه ی محصولات از بزرگ و کوچک محصول مداری را استفاده می کنند.

 

مفهوم بازاریابی موثر با محصول مداری

محصول مداری یعنی محصولی را تولید کنید و پیوسته آن را بهبود ببخشید و بهتر و بهتر کنید و به دنبال آپدیت آن‌ها باشید و به ارزش آن ها بیفزاید و پیوسته به کیفیت آنها فکر می کنید و آن را ارتقاء دهید و به صورت معمول البته نه همیشگی این محصولات گران هستند.

 

 من توصیه می کنم یکی دو محصول را از میان محصولات و خدماتتان انتخاب کنید و تکنیک محصول مداری را بر روی آنها پیاده کنید پس از مدتی شاهد خواهید بود همه افراد علاقمندان به آن حوزه محصول شما را خواهند شناخت در مورد آن صحبت می کنند و آن را به هم معرفی و توصیه می‌کنند فقط به این دلیل که خیلی روی آن زمان و انرژی صرف کردید و معمولاً این محصولات با نام شما شناخته می‌شود.

 

تبدیل به نماد با بازاریابی موثر با محصول مداری

و نوعی نماد برای یاد کردن شما توسط مشتریان محسوب می‌شود محصولاتی که برای محصول مداری انتخاب می کنید مطمئن شوید در آنها تخصص لازم را دارید و یک برنامه پیوسته و مداوم برای آپدیت و افزایش ارزش، افزایش کیفیت و افزایش کارایی را برای آن داشته باشید.

 

 افراد و شرکت‌هایی که از محصول مداری استفاده می‌کنند معمولاً محصولاتشان توسط مخاطبان و جامعه هدف شان به عنوان محصولات مرجع در آن حوزه شناخته می‌شود بنابراین در نظر داشته باشید هر محصولی که به عنوان محصول مداری انتخاب می‌کنید محصول مرجع باشد و بهترینها را ارائه کنید.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا

اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید