بازاریابی چریکی در مناسبت‌ها

بازاریابی چریکی در مناسبت‌ها

بازاریابی چریکی در مناسبت‌ها ، بازاریابی چریکی در مناسبت‌ها فروش تان را بسیار افزایش می‌دهد و شرکت های بزرگ و برندهای بزرگ دنیا به خوبی از مناسبت‌ها برای افزایش فروش و بازاریابی چریکی استفاده می‌کنند و داشتن برنامه و طرح ویژه برای مناسبتها فروش تان را دگرگون می‌کند و می‌توانید خیلی بیشتر از آنچه متصور بودید بفروشید.

 

 آگاهی از مناسبت ها با نگاهی ساده به تقویم به خوبی قابل تشخیص است همین الان یه کاغذ و قلم بردارید و تمام مناسبت های مربوط به خودتان و موقعیت های که کسب کرده‌اید و … به همراه تمام مناسبتهای تقویم یک سال آینده را مشخص کنید.

 

تهیه لیست کامل مناسبت ها برای بازاریابی چریکی در مناسبت‌ها

لیست کامل تمام مناسبتها را تهیه کنید و برنامه ویژه برای رویدادها داشته باشید و سعی کنید در طول سال حداقل دوسه مورد از رویدادها را به عنوان بازاریابی چریکی انتخاب کنید.

 

 بسیاری از رویدادها جذابیت بسیار زیادی دارند مثل برگزاری جام جهانی در یک کشور و … به خوبی رویدادها را ساپورت کنید. و رویدادهایی را که مناسب هستند و حتی اگر مربوط به کسب و کارتان نمیشوند باز هم میتوانید فعالیتی مرتبط با آنها را ارائه کنید.

 

افزایش فروش بازاریابی چریکی در مناسبت‌ها

مثلا به مناسبت آغاز سال تحصیلی کتاب ها ۵۰ درصد تخفیف دارند و …

 در مراسم های متفاوت و مرتبط حضور داشته باشید مثلاً اگر سایت فروشگاه لوازم خانگی هستید در ایام سال سال مثل تابستان، زمستان و… محصولات مرتبط را ارائه کنید. و ارائه های مرتبط را در برنامه‌های تان داشته باشید و یک نکته بسیار مهم دیگر و ارزشمند این است که قبل از مناسبت‌ها آگاهی لازم را کسب کنید و با آمادگی صددرصد وارد آن شوید.

 

بسیاری از رویدادها را می بینیم که با شکست مواجه می شوند مطمئن باشید اگر از بازاریابی چریکی در مناسبت‌ها بخوبی استفاده کنید فروشتان را افزایش خواهد داد  خیلی از ورودها توسط شرکت‌های بزرگ واقعاً تحسین‌برانگیز است و فروش بسیار بالایی را کسب می‌کنند که من شخصاً آن ها را تحسین میکنم.

 

برای آماده سازی و استفاده از بازاریابی چریکی در مناسبت‌ها از قبل همه‌ی مناسبت ها را یادداشت کنید

 لیست کاملی از مناسبت‌ها را برای بازاریابی چریکی یادداشت و به ترتیب و براساس اولویت برنامه های لازم را برای اجرای آن آماده کنید.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا


اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید