استفاده از اپلیکیشن ها در بازاریابی و فروش

استفاده از اپلیکیشن ها در بازاریابی و فروش

استفاده از اپلیکیشن ها در بازاریابی و فروش، با به کارگیری اپلیکیشن بدون صرف هزینه زیادی بازاریابی و فروش را به آسانی انجام دهید و کاربران را به صفحات فرود و دانلود هدایت کنید.

 

استفاده از اپلیکیشن ها در بازاریابی و فروش و استفاده از امکانات گسترده تر

 اپلیکیشن دارای امکانات و فرصت های بسیار زیادی است که اگر از آنها استفاده نکنیم این امکان بازاریابی و فروش مناسب را از دست داده‌ایم.

 

 اپلیکیشن ها به راحتی و به سرعت نصب می شوند و در دسترس کاربران قرار می گیرد و هر زمان که بخواهید میتوانید اخبار و اطلاعیه های خودتان را برای مخاطبانی که آن را نصب کرده‌اند ارسال کنید با به کارگیری اپلیکیشن هر زمان که خواستید میتوانید اطلاع رسانی کنید و کاربران را به صفحات فرود و فروشگاه هدایت کنید و با آنها ارتباط برقرار کنید.

 

استفاده از اپلیکیشن ها در بازاریابی و فروش و به کارگیری ویژگی های اپلیکیشن در میزان استفاده از آن تاثیرات بسیار زیادی می گذارد بسیاری از اپلیکیشن حجم بالایی دارند و از سرعت پایینی برخوردار هستند و رابط کاربری مناسبی ندارند و رنگ بندی و هارمونی رنگ مناسبی ندارند بنابراین باید در هنگام طراحی اپلیکیشن در نظر بگیرید که حجم کمی داشته باشد و از سرعت مناسبی برخوردار باشد و از همه مهمتر رابط کاربری بسیار زیبایی داشته باشد و سپس به دنبال آسان سازی و ساده‌سازی باشید.

 

یعنی سهولت استفاده از منوها و امکانات بنابراین همه چیز را بر اساس اولویت در اختیار کاربران قرار دهید.

 

استفاده از اپلیکیشن ها در بازاریابی و فروش

سهولت استفاده یکی از ویژگی های مهم در تجارت الکترونیک است یعنی آنجا که سهولت استفاده وجود داشته باشد کاربران با سرعت بیشتری فعالیت می‌کنند و در نتیجه از تمام امکانات سایت در صورت نیاز به راحتی بهره می‌گیرند.

 

استفاده از اپلیکیشن ها در بازاریابی و فروش  و پیاده سازی ریتم منظم را فراموش نکنید قرار است این اپلیکیشن چه رسالتی را انجام دهد؟

 

اگر میخواهید کاربران از آن استفاده کنند بنابراین باید پیوسته در روزها و ساعت های مشخصی برای آنها مطالبی را آماده و روی اپلیکیشن بفرستید چرا که این کار را اجام ندهید خواهید که دید پس از گذر ماه ها فقط افراد آن را نصب کرده اند و کسی به شما سر نمیزنند.

 

 بر طبق رسالت و هدفی که از قبل تعیین کرده‌اید یک برنامه تشویقی و انگیزشی برای آن داشته باشید مثلا کد تخفیف، مطالب آموزشی و…  را در اختیار کاربران قرار دهید.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا


اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید