پیاده سازی استراتژی های بازاریابی اینترنتی

پیاده سازی استراتژی های بازاریابی اینترنتی

پیاده سازی استراتژی های بازاریابی اینترنتی ، برای بازاریابی هدفمند و فروش های مستمر و بالا نیاز به برنامه های بازاریابی در قالب استراتژی های بازاریابی است داشتن یک استراتژی اشتباه است و چندین استراتژی داشته باشید 

 

به کارگیری و پیاده سازی استراتژی های بازاریابی اینترنتی

از همه مهمتر پیاده سازی مناسب این استراتژی ها یک گام بسیار بزرگ برای دستیابی به آنها است توصیه می کنم در انتخاب و پیاده سازی این استراتژی ها و برنامه ها به خوبی و با دقت عمل کنید تا نتایجی همسان با آن را بگیرید همین الان کاغذ و قلم بردارید و به این سوالات پاسخ دهید ابتدا لیستی از روش هایی که میخواهید جامعه هدفتان را جذب کنید یادداشت کنید.

 

مثال از پیاده سازی استراتژی های بازاریابی اینترنتی

مثلاً جذب ترافیک از طریق گوگل، بنر و…

 در این لیست به دقت مشخص سازید چند کانال بازاریابی دارید؟ توصیه می کنم از هر کانالی به عنوان کانال اصلی استفاده نکنید و یک کانال هم نداشته باشید یعنی یک کانال اصلی مثل ایمیل مارکتینگ ، اینستاگرام و… داشته باشید و همزمان از روش ها و کانال های دیگر هم استفاده کنید داشتن فقط یک کانال بازاریابی یک اشتباه بزرگ است.

 

برای پیاده سازی پیاده سازی استراتژی های بازاریابی اینترنتی انعطاف پذیر باشید، پاسخ به این سوال خیلی مهم است و بسیار زیاد میزان نرخ تبدیل سایت شما را تغییر میدهد چگونه می خواهید با جامعه هدفتان صحبت کنید؟

از طریق متن؟

 گرافیک؟

 اینفوگرافیک؟

ویدئو؟

صوت و…

دقیق آنها را مشخص سازید مسلماً ویدئو و صوت و اینفوگرافیک تاثیرات به مراتب بیشتری بر روی جامعه هدف خواهد داشت.

 

یک توصیه خیلی مهم در پیاده سازی استراتژی های بازاریابی اینترنتی این است که در اجرای استراتژی متنوع و انعطاف‌پذیر باشید و از استراتژی های زیادی استفاده کنید ممکن است همین الان برنامه‌های خوبی داشته باشید اما به بهتر شدن آنها فکر کنید.

 

ایجاد تغییراتی در استراتژیهای فروش و بازاریابی می تواند تغییرات زیادی در میزان فروش شما داشته باشد سعی کنید قبل از اجرای استراتژی ها آنها را بیازمایید و از آن اطمینان حاصل کنید چون تغییرات زیاد و بی برنامگی می‌تواند کاربران را خسته کند

 

و در نهایت استراتژی خودتان را پیاده کنید و این را مطمئن باشید که درصدهای فروش قطعی نیست بارها شاهد بودم در فروشگاه‌ها همسان با رنک های نزدیک به هم دارای درصد های شاپرک بسیار متفاوت و دور از هم هستند.

 

همه چیز بستگی به برنامه های دقیق و کاربردی شما دارد.

با آرزوی موفقیت برای شما _ مهیار پارس آرا


اگر میخواهید از جدیدترین و محبوبترین آموزش های آکادمی تخصصی مدیر روز در ایمیل خود مطلع شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید
Your Information will never be shared with any third party.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید